10 tähelepanekut: Alex Stalock särab taas, kui Blackhawks võidab Predators

0

10 tähelepanekut: Stalock särab taas, kui Hawks võidab Predsi algselt ilmus NBC Sports Chicago

Blackhawks alistas neljapäeval Bridgestone Arenal Nashville Predatorsi 2:1.

Siin on 10 tähelepanekut võidust:

1. Neljapäeval oli Predators viimases 16 mängus Chicago vastu 13:0:3. Blackhawks võitis lõpuks esimest korda pärast 18. detsembrit 2018 Predatorsit määrusega, mis oli United Centeri 2:1 võit. Võta näpust.

2. Alex Stalocki algus oli pisut ebastabiilne, kuid pärast esimest perioodi rahunes, kuigi see ei tulnud ilma mõne hinge kinni hoidmise hetketa, mille juurde jõuan järgmises punktis. Tema öö tähtsaim peatus oli Philip Tomasino juures, kes 0:0 mängu esimesel perioodil katkestas, kuid Stalock tegi tõrje – ta pidi tagasi vaatama, et see temast mööda ei jookseks. Stalock peatas 36 viskest 35, tõrjeprotsent oli 0,972. Tema sulgemispakkumine nurjus 23,6 sekundiga. Oeh.

3. Predators sai teisel perioodil penalti pärast Stalocki viskamist Rasmus Asplundile, kuid nad ei suutnud oma katset ära kasutada. Matt Duchene käsitses litrit valesti ja Stalock tegi kerge tõrje. See oli teine ​​mäng järjest, kui Stalock sai teisipäeval Bostoni vastu karistuslöögi, kui ta eitas David Pastrnakit. Raske kasutamata võimalus Predatorsi jaoks.

4. Joey Andersoni, Boris Katchouki ja Jujhar Khaira rida oli Chicago jaoks ülekaalukalt efektiivseim trio. Kui nad olid kolmekesi koos jääl ühtlase jõuga, juhtisid Blackhawks löögikatsetes (19-8) ja väravavõimalustes (9-3) vastavalt Natural Stat Trickile. Kui ülejäänud kolm rida olid jääl, jäi Blackhawks löögikatsete (37-16) ja väravavõimaluste (17-7) osas alla. Oh, ma unustasin mainida, Anderson lõi oma kolmanda värava viie mängu jooksul, viies oma meeskonna 2:0 ette, mis oli kirsiks tordil. Nad teenisid selle eesmärgi.

5. Blackhawks lõi esimese värava seitsme mängu jooksul kuuendat korda. Viimasest kuuest mängust neljas on nad juhtinud 2:0. Nad on viimasel ajal saanud ilusaid algusi, mis oli nende jaoks hooaja alguses suur võitlus.

6. Lukas Reichel lõi oma karjääri kolmanda NHL-i värava ja ilmselt on see üks veidramaid väravaid, mida ta sellel tasemel lööb. Tema ja Andreas Athanasiou mängisid 2-1 ning Reicheli söödukatse Athanasioule purustas Dante Fabbro, kes lõpuks vastu Juuse Sarost põrkas. Seejärel leidis litter tee sisse, sest hoog viis selle edasi ja see juhtus siis, kui võrk tuli sildumisest lahti. See läks arvesse, sest Predators lõi endalt võrgu ära.

https://twitter.com/hashtag/Blackhawks?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw”>#Blackhawks pic.twitter.com/sTPL3cXGck– Charlie Roumeliotis (@CRoumeliotis)

7. Ma arvasin, et Caleb ja Seth Jonesi paar oli kindel. Nad juhtisid meeskonda taas jääajal ja jää kaldus väljas viibides Blackhawksi kasuks.

8. Kuna Jonathan Toews on endiselt mängust väljas, Max Domi vahetas ja Cole Guttman on õlavigastuse tõttu hooajal väljas, on Blackhawksi keskpunkti sügavus saanud suure löögi. Blackhawks on olnud kogu hooaja üks parimaid vastamisi, kuid nad pole selles osakonnas nii tugevad olnud kui viimasel ajal.

9. Kuigi nad olid kauplemistähtajal müüjad, on Predators viimastel nädalatel põlema süttinud. Viimase 12 mängu seis on 8:3:1 ja kolme mänguga on läänes viimasest wildcard-kohast eemal vaid neli punkti. Ja nad teevad seda ilma oma juhtiva väravaküti Filip Forsbergita. Kes oleks arvanud? Ma ei usu, et nad liiga kaugele jõuavad, kui pääsevad play-offi, aga nad võitlevad.

10. Blackhawks sõlmis teisipäeval kaitsja potentsiaalse Wyatt Kaiseriga kolmeaastase algtaseme lepingu. Ta liitus meeskonnaga viiemängulisel väljasõidul, kuid selles mängus ei mänginud. Nad tahavad, et ta saaks kõigepealt mõned harjutused. Ta on hea igakülgne kaitsja ja ma ootan huviga, kuidas tema mäng NHL-i tasemele väljendub.

Blackhawks Talk Podcasti tasuta tellimiseks klõpsake siin.

Lae alla

Laadige MyTeams alla juba täna!

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply