10 tähelepanekut: hilise perioodi väravad Doom Blackhawks kaotas Coyotesile

0

10 tähelepanekut: Hilise perioodi väravad määravad Hawksi kaotuse Yotesile algselt ilmus NBC Sports Chicago

Blackhawks läks juhtima ja langes laupäeval Mullet Arenal Arizona Coyotesile 4:2.

Siin on 10 tähelepanekut kaotusest:

1. Hilise perioodi väravad on olnud Blackhawksi jaoks mõrvar kogu hooaja vältel. Teiseks lubati seisuga 2:12 viigivärav ja see andis Coyotesile elu. Seejärel loovutati seisuga 3:12, mis osutus võitjaks.

2. Raske kaotus Blackhawksile, kes oli kahe perioodi jooksul väga juhiistmel. Nad loovutasid vaid 21 pealeviset, mis on nende mängus sel hooajal kõige vähem. Hoolimata tulemusest on selles mängus palju rohkem positiivset kui negatiivset.

3. Joey Andersoni, Boris Katchouki ja Jujhar Khaira trio on olnud viimasel ajal tulikuum. Ja see jäi nii, kui Khaira suunas vaid 35 sekundit mängu Jarred Tinordi löögi ümber, viies Blackhawksi varakult 1:0 juhtima. Katchouk tõusis ka teise jõumängu üksusesse ja lõpetas viie pealeviskega ja kaheksa löögikatsega. Tal oli kogu öö laskmise mentaliteet.

4. Blackhawksil on jõumängus tõsine rutiin jäänud, kuid selles mängus nad lõpuks läbi murdsid. Nad sooritasid 8:16 minuti jooksul 21 löögikatset, 13 pealelööki ja 11 väravavõimalust Natural Stat Tricki järgi ning said neljandal võimalusel maha lüüa, kui Caleb Jones leidis Coyotesi järel värava. väravavaht Ivan Prosvetov kaotas uisutera ja ei saanud lähtestada. Blackhawksi PP jaoks väga vajalik enesekindluse tõstmine.

5. Kui näete Clayton Kelleris väikest Patrick Kane’i, pole te üksi. Kelleri lemmikmängija kasvades oli Kane ja just selle järgi püüab ta oma mängu modelleerida. Tema arvele jäi Blackhawksi vastu värav ja kaks resultatiivset söötu ning NHL-i tähtede mängupausi järel on tal nüüd 34 punkti. Vaid Connor McDavidil (42) on sellel lõigul rohkem punkte. Ta flirdib superstaari staatusega.

6. Kui Connor Murphy ja Tinordi paar olid jääl ühtlaselt koos, juhtis Blackhawks löögikatsetes 21:6. Nad olid üsna domineerivad.

7. Lukas Reicheli liinil polnud just parim mäng, kuid paar võimalust lõi ta küll. Ta ei saanud Jonesi jõumänguvärava puhul resultatiivset söötu, kuid tema on see, kes mängu juhtuma pani, sest ta sõitis kõvasti võrku. Ka varem mängis ta peaaegu ühendust Andreas Athanasiouga 2-1 vastu.

8. Wyatt Kaiser tegi oma NHL-i debüüdi pärast algtaseme lepingu allkirjastamist selle nädala alguses. Naljakas, et ka tema debüüt toimus kolledži areenil. Arvasin, et ta nägi välja tasakaalukas ja kontrolli all. Ta näeb välja suurem kui ta on – 6 jalga, 173 naela – ja võib-olla sellepärast, et ta on suurepärane uisutaja ja tal on suur kepp, mis võimaldab tal mängijate vahel kiiresti vahet vähendada. Potentsiaalselt kena tükk Blackhawksi edasiliikumiseks.

9. MacKenzie Entwistle’i, Mike Hardmani ja Buddy Robinsoni neljas rida oli väga märgatav. Vaevalt andsid nad kolmekesi millestki, kui koos jääl olid.

10. Coyotes on sel hooajal kodus 20-11-3. Nad on teel 7-21-8. Päris hull ebavõrdsus. Nad on Mullet Arenal näiliselt ületamatud.

Blackhawks Talk Podcasti tasuta tellimiseks klõpsake siin.

Lae alla

Laadige MyTeams alla juba täna!

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply