12 inimest hukkus San Bernardino mägedes pärast lumetormi, Gavin Newsom põgenes

0

San Bernardino maakonna šerifi osakond teatas kolmapäeval, et lähedalasuvates mägedes leiti pärast hiljutist lumetormi surnuna 12 inimest – osa hukkunutest jäi oma kodudesse lõksu.

Running Springsi lumi (David McNew / Getty)

RUNNING SPRINGS, CA – 01. MÄRTS: Avatud silt põleb endiselt ettevõttes, mille ilm siiski sulges, kuna San Bernardino mägede elanikud jäävad 1. märtsil 2023 Californias Running Springsis oma kodudesse lõksu. San Bernardino maakond kuulutas välja erakorralise seisukorra, kuna kogukonnad on pärast seda, kui mitmed lumetormid sulgesid kõik mägedesse viivad teed, jättes piirkonnas tühjaks gaas, toit ja varud. (Foto David McNew / Getty Images)

The Los Angeles Times teatatud:

[Spokesperson Mara] Rodriguez ütles, et alates 23. veebruarist, mil ajaloolised lumetormid algasid, leiti San Bernardino mägikogukondades vähemalt kaks inimest surnuna ametlike heaolukontrollide käigus. Üks leiti surnuna Big Bearist ja teine ​​Valley of Enchantmentist, Crestline’i naabruskonnast.

Agentuur on aga pärast tormidest reageerinud ka veel üheksale surmajuhtumile, ütles Rodriguez – kokku 12.

Kuid paljud The Timesiga rääkinud mägede elanikud, kellest mõned leidsid oma kodudest surnud naabrid või sõbrad, ütlesid, et neil pole kahtlust, et tohutud tormid ja reetlikud tagajärjed – ummistunud teed, soojuse, mobiiltelefoniteenuse ja toidu puudumine – aitasid tõenäoliselt kaasa. kaotused, kui seda ei põhjustata.

Vaatamata kergelt soojemale ilmale kaevavad selliste linnade elanikud nagu Big Bear, Lake Arrowhead ja Crestline end endiselt lumest välja ning paljud näevad endiselt vaeva toidu, kütuse ja ravimite hankimisega.

Kuberner Gavin Newsom (D) lahkus osariigist kriisi ajal, reisides Baja Californiasse pärast seda, kui kuulutas hilinenud lumetormi tõttu välja eriolukorra. Ta veedab jätkuvalt aega sotsiaalmeedias, trollides konservatiivseid osariike.

Snow Big Bear (Brian van der Brug / Los Angeles Times Getty kaudu)

BIG BEAR LAKE, CA – 03. MÄRTS: Big Bear Lake’i tänavad on endiselt lumest lämbunud pärast järjestikuseid torme, mis katsid reedel, 3. märtsil 2023 Californias Big Bear Lake’is San Bernardino mäestiku kogukondi. (Brian van der Brug / Los Angeles Times Getty Images kaudu)

Ta naasis välismaalt pühapäeval. Kolmapäeval ütles Newsomi büroo, et ta testitud positiivne koroonaviiruse suhtes.

Joel B. Pollak on Breitbart Newsi vanemtoimetaja ja saatejuht Breitbarti uudised pühapäeval saates Sirius XM Patriot pühapäeva õhtuti kell 19.00-22.00 ET (16.00-19.00 PT). Ta on uue eluloo autor, Rhoda: “Seltsimees Kadalie, sa oled korrast ära”. Ta on ka hiljutise e-raamatu autor, Ei vaba ega õiglane: 2020. aasta USA presidendivalimised. Ta on 2018. aasta Robert Novaki ajakirjanduse vilistlasstipendiumi võitja. Jälgige teda Twitteris aadressil @joelpollak.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply