19-aastane ründas Def Leppardi trummar Rick Allenit: politsei

0

Fox News Digitali hankitud politseiraporti kohaselt ründas 19-aastane Def Leppardi trummar Rick Allen esmaspäeval Fort Lauderdale’i hotelli ees.

Allen suitsetas sigaretti väljaspool Four Seasonsit toapargi lähedal, kui Max Hartley, kes väidetavalt oli varjanud end posti taha, jooksis muusikule kallale ja ta väidetavalt ümber lükkas. Kukkumise tagajärjel lõi Allen pea vastu maad, põhjustades vigastusi, teatas politsei.

Naine tuli pärast Alleni rünnakut appi. Seejärel ründas Hartley väidetavalt nimeta naist ja lõi ta pikali, enne kui teda korduvalt lõi. Raporti kohaselt suutis ta tagasi hotelli joosta, kuid talle järgnes Hartley, kes väidetavalt haaras naisel juustest ja tiris ta välja.

Vasakpoolne Max Hartley arreteeriti Def Leppardi trummari Rick Alleni väidetava ründamise eest.

Vasakpoolne Max Hartley arreteeriti Def Leppardi trummari Rick Alleni väidetava ründamise eest. (WSVN/Getty)

DEF LEPPARDI TRUMMER RICK ALLEN “EI TAHTNUD SIIN OLLA” PÄRAST KÄE KAOTAMIST

Def Leppardi trummar Rick Allen rünnati esmaspäeval Florida hotelli ees.

Def Leppardi trummar Rick Allen rünnati esmaspäeval Florida hotelli ees. (Getty Images)

19-aastane noormees peeti hiljem pärast piirkonnast põgenemist kinni. Politsei sõnul leidsid Conradi hotelli töötajad ta lähedalt, kui ta kõndis läbi parkimismaja, mis väidetavalt kahjustas sõidukeid.

Allen andis politseile avalduse ja avaldas, et sooviks, et kurjategija vastutusele võetaks.

Hartleyt süüdistati ühes süüdistuses eaka või puudega inimese väärkohtlemises ilma suuremat kahju tekitamata.

Allen andis politseile avalduse ja taotles teda väidetavalt rünnanud 19-aastase noormehe vastutusele võtmist.

Allen andis politseile avalduse ja taotles teda väidetavalt rünnanud 19-aastase noormehe vastutusele võtmist. (Getty Images)

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Alleni esindaja ei vastanud Fox News Digitali kohesele kommentaaritaotlusele.

Politsei märkis raportis, et ohver kaotas oma käe 1984. aastal. Allen sattus sel aastal peaaegu surmaga lõppenud autoõnnetusse, mis võttis talt vasaku käe. Hiljem pidi ta uuesti trummi mängima õppima.

Allen on jäänud Def Leppardi trummariks hoolimata sellest, et ta kaotas peaaegu surmaga lõppenud autoõnnetuses vasaku käe.

Allen on jäänud Def Leppardi trummariks hoolimata sellest, et ta kaotas peaaegu surmaga lõppenud autoõnnetuses vasaku käe. (Getty Images)

“Paljud mu eakaaslased, paljud fännid, mu perekond… palju julgustust, nad kõik püüdsid mind üles tõsta ja siis lõpuks sain selle kätte,” rääkis Allen novembris väljaandele Page Six. “Jõudsin punkti, kus mõistsin, et saan sellega hakkama… Alles pärast seda, kui avastasin inimvaimu jõu ja see viis mind tegelikult sinna, kus ma praegu olen.”

Allen on jätkuvalt Def Leppardi trummar. Bänd esines nädalavahetusel koos Mötley Crüega Hollywoodis, Floridas.

Politsei vabastas hiljem 911 kõned mis viis Hartley vahistamiseni.

Esimeses kõnes helistas Four Seasonsi turvateenistuses töötav naine umbes kolm minutit pärast väidetavat rünnakut.

“Ilmselt külaline, keegi mees ründas teda ja peksis teda meie hoone ees,” rääkis naine 911-le, lisades, et naisohver oli hotelli fuajees, kuid kahtlustatav põgenes. Ta ei maininud Allenit.

Teine meeletu helistaja, kes ütles, et kahtlusalune üritas tungida tema restorani – veiniaeda, mis asub Four Seasonsi lähedal -, ütles hädaabinumbril 911: “Saatke politsei kohe siia!…Ma istun f—– g kahtlustatav.”

Teine samal kõnel olnud mees selgitas: “Ma istusin ees. See tüüp, ma tabasin ta meie ettevõttes toole loopimas ja siis ta jooksis.”

Ta ütles, et kahtlusalune üritas lõhkuda restorani akent ning nad jälitasid teda ja tabasid ta kinni.

Kolmas helistaja lähedal asuvast Conrad Fort Lauderdale Beach Hiltonist ütles: “Mul on üks inimene, kes on jooksnud ringi aknaid lõhkumas ja peksnud ka Four Seasonsis paari külalist.” Ta lisas, et kahtlustatav oli väidetavalt “väga tugevas joobes”.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply