5 RB kavandit karude jaoks, kus David Montgomery liitub Lionsiga

0

5 RB-d Bears võivad draftida, et täiendada Khalil Herbertit ilmus algselt NBC Sport Chicago

The Karud ei raisanud aega oma jooksjaruumi ümberkujundamiseks pärast uudiste ilmumist, et David Montgomery sõlmis Lionsiga vabaagendi lepingu. Tunnike hiljem teatas meeskond, et on jõudnud kokkuleppele endise Seahawksi RB-ga Travis Homer. Kaks päeva hiljem kirjutasid Bears alla D’Onta Foreman. Liigutused näitavad, et meeskond on rahul sellega, et Khalil Herbert juhib meeskonna tagavälja ja teised segavad aeg-ajalt. Ryan Poles on tõenäoliselt lõpetanud ka märkimisväärsete vabaagentide tagamängijate lepingu sõlmimise. Ezekiel Elliotti, Kareem Hunti vms käik oleks üllatav. Kuid pole välistatud, et Karud võtavad ruumi täitma teise tagasijooksu. Praegusel hetkel kontrollivad nad 10 valikut, nii et neil on palju võimalusi lisada segusse veel üks noor mängija. Kui nad seda teevad, on siin viis meest, kes võiksid olla Ryan Polesi soovide nimekirjas.

ZACH CHARBONNET – UCLA

Kui Bears soovib asendada seda, mida Montgomery rünnakule tõi, kuid odava uustulnuka lepingu alusel, on Charbonnet see mees. Kaks seljaosa on peaaegu ühesuurused (Charbonnet: 6’0″, 214 naela; Montgomery: 5’11”, 224 naela) ja mängivad sarnast mängu. Nagu Montgomery, tugineb Charbonnet jardide kogumiseks oma jõule, kontaktide tasakaalule ja tabamatule, mitte väljamurdmiskiirusele. Ta on tagaväljalt tõhus söötude püüdja ​​ja söödukaitses usaldusväärne. Charbonneti stiil täiendab Khalil Herbertit hästi ja tagab, et karudel on hästi ümbritsetud jooksuruum.

TYJAE ODAD – TULANE

Teame, et poolakad hindavad draftiväljavaadete hindamisel muljetavaldavaid Senior Bowli esitusi ja Spears oli tänavu üks populaarsemaid mängijaid. Ta näitas kogu Senior Bowli nädala jooksul suurepärast lööke ja plahvatuslikku mänguvõimet ning Luke Getsyl oli mängu üks treeneritest esireas. Spears tootis suuri numbreid ka päris jalgpallimängudes. 14 mänguga kandis ta palli 229 korda 1581 jardi ja 19 touchdowni eest ning lisas 22 tabamust 256 jardi ja kaks vastuvõttud jardi eest.

BIJAN ROBINSON – TEXAS

Tõeline selle aasta jooksjaklassi kroonijuveel. Paljud draftieksperdid nimetavad Robinsoni kõige põnevamaks RB väljavaateks pärast Saquon Barkley liitumist liigasse 2018. aastal ja on lihtne mõista, miks. Ta on kiire, tabamatu, tugev ja suudab söödumängus mängida. PFF-i andmetel purustas Robinson NCAA rekordi ühe hooaja enim vahelejäänud tackles forsseerides 104-ga. Eelmine rekordiomanik? David Montgomery. Ainus asi on see, et karud peavad Robinsoni omandamiseks tõenäoliselt kasutama esimese ringi valikut ja neil on pakilisemad vajadused kõrgematel positsioonidel.

ROSCHON JOHNSON – TEXAS

Kui Bears ei taha Robinsoni valimiseks kasutada kõrget drafti, võivad nad pöörduda tema Longhornsi kaaslase poole. Johnson on teine ​​mees, kes sobib Montgomery profiiliga. Ta on tugev jooksja, keda on raske alla viia, kuid tal ei ole just tippkiirust, mida kaitsjad kodujooksudeks puhuda. PFF-i andmetel on Johnsoni 45% sunnitud vahelejäämise protsent viimase kahe aasta jooksul juhtima kõiki riigi jooksjaid vähemalt 190 katsega. Johnson to the Bears elavnes, kui ilmus video jooksjatreener David Walkerist, kes töötas koos Johnsoniga Texase profipäeval, kuid fännid ei tohiks sellest liiga palju lugeda. Treenerid käivad kogu aeg profipäevadel.

DEUCE VAUGHN – KANSASE OSARIIK

Skaudid ootasid Vaughnilt eelmisel aastal palju pärast seda, kui ta 2022. aastal 1872 universaaljardi ja 22 touchdowniga hulluks läks. Kuid 2023. aastal sai tema toodang löögi, kuigi ta nägi rohkem võimalusi. Mustandieksperdid seavad kahtluse alla tema võime läbida kaitset, mida on praegu vaja, kuna Montgomery on linnast väljas. Kuid samad mustandieksperdid väidavad, et Vaughn võib areneda sellises tsoonis kiirustamise skeemis, nagu karud kasutavad.

Under Centeri podcasti jälgimiseks klõpsake siin.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply