57-aastane Paulina Porizkova paljastab, et ta käib uuesti vaatamata “usaldusprobleemidele”

0

Paulina Porizkova on vallaline ja valmis suhtlema.

57-aastane supermodell rääkis oma kohtinguelust ja mõnest suhteprobleemist, mis tal minevikus on olnud, sealhulgas “usaldusprobleemid”.

Ta paljastas, et on pöördunud suhteraamatu “Meie” poole, mille autor on Terrence Real, et saada juhiseid kohtingumaailmas orienteerumiseks.

“Mõtlesin: “Järgmine mees, kellega kohtun, kui tunnen, et suhtepotentsiaal läheb kuhugi, panen nad selle raamatu läbi lugema, enne kui me päriselt kuhugi jõuame,” selgitas Porizkova saates “The HollywoodLife”. Podcast.”

PAULINA PORIZKOVA APSUTAB TAGASI, PÄRAST PLASTIKAKIRRG JUHTITAB NÄO PUUDUSELE: VAJAB PARANDUST

Paulina Porizkova avas oma tutvumiselust ja mõnest suhteprobleemist, mis tal minevikus on olnud, sealhulgas "usaldusprobleemid."

Paulina Porizkova avas oma tutvumiselust ja mõnest suhteprobleemist, mis tal minevikus on olnud, sealhulgas “usaldusprobleemid”. (Jamie McCarthy)

“Ja nii võin öelda, et andsin just selle raamatu kellelegi üle.”

Kuigi Tšehhoslovakkiast pärit supermodell ei nimetanud isikut, kellega ta kohtamas käib, avaldas ta siiski, et suhe on alles “algustel päevadel”.

“Meil olid kõige hämmastavamad vestlused iseenda ja selle kohta, kuhu me läheme – mida me tahame,” ütles ta. “Tegelikult oli see fantastiline vestluslugu.”

Paulina Porizkova osaleb 11. mail 2019 Miamis Floris Myn-Tu messil Sports Illustrated Swimsuit Celebrates 2019 Issue.

Paulina Porizkova osaleb 11. mail 2019 Miamis Floris Myn-Tu messil Sports Illustrated Swimsuit Celebrates 2019 Issue. (John Parra / Getty Images for Sports Illustrated)

Vaatamata raskustele “usaldusprobleemidega”, ütles Porizkova, et on alati keskendunud oma karjäärile.

“Minu töö on minu jaoks ära lõigatud,” ütles ta väljaandele.

Endise “Ameerika järgmise tippmodelli” kohtuniku kommentaarid pärinevad pärast peaaegu 30 aastat kestnud abielu oma kadunud eksabikaasa Ric Ocasekiga.

PAULINA PORIZKOVA MÕTLEB ESIMESEST „KÜÜDAT” õhtusööki HILISE EXMEASA RIC OCASEKIGA

Need kaks sõlmisid 1989. aastal ja neil oli kaks koos poega. Pärast peaaegu kolm aastakümmet kestnud abielu lõpetasid nad selle.

Ric Ocasek ja modell Paulina Porizkova sõlmisid 1989. aastal abielu ja neil oli kaks ühist poega.  Pärast peaaegu kolm aastakümmet kestnud abielu lõpetasid nad selle.

Ric Ocasek ja modell Paulina Porizkova sõlmisid 1989. aastal abielu ja neil oli kaks ühist poega. Pärast peaaegu kolm aastakümmet kestnud abielu lõpetasid nad selle. (Stephen Lovekin / WireImage)

Ocasek suri 2019. aastal hüpertensiivsesse ja aterosklerootilisest südame-veresoonkonna haigusest, teatas NYC arst.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Porizkova hiljuti hüüdis oma kriitikud sotsiaalmeedias temast tehtud riskantse pesufoto kritiseerimise eest.

Supermodell postitas endast esmaspäeval pildi, kus ta poseerib mustas pesus punase kampsuniga, mille ta ise kudus, naljatades kamina ääres “vanaemaks”.

Paulina Porizkova kutsus sotsiaalmeedias välja oma kriitikud, kes kritiseerisid tema riskantset pesufotot.

Paulina Porizkova kutsus sotsiaalmeedias välja oma kriitikud, kes kritiseerisid tema riskantset pesufotot. (Getty/Instagram)

PAULINA PORIZKOVA KUUTAB INTERNETI TROLLID OMA PESUFOTO KOMMENTAARIDE KOHTA

“Ma olen viieaastane uhke samm-vanaema. Olen kudunud kampsuni, mida kannan – ja jah, ma seisan kamina ääres,” kirjutas ta pildiallkirjas.

“See näeb minu jaoks täna välja peaaegu 58.” Ta lisas mitu hashtage, sealhulgas #betweenjloandbettywhite, #sexyhasno expirationdate, #graypride ja #gettingbetterwithage.

Vahetult pärast seda jagas Sports Illustratedi modell valikut kommentaare, mis tema postitust kritiseerisid.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“Siis on vasturääkijad,” kirjutas ta teisipäeval pärast seda, kui märkis, et enamik kommentaare on “imeliselt toetavad”.

Sellele postitusele aitas kaasa Fox News Digitali Elizabeth Stanton.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply