Analüüs: üle 15,5 miljoni illegaalse välismaalase USA-s maksab maksumaksjatele aastas 150 miljardit dollarit

0

Ameerika Ühendriikides elab täna üle 15,5 miljoni illegaalse välismaalase, mis läheb Ameerika maksumaksjatele maksma üle 150 miljardi dollari aastas, prognoosib Ameerika Immigratsioonireformi Föderatsiooni (FAIR) analüüs.

LAAT analüüs hinnangul maksavad maksumaksjad föderaal-, osariigi ja kohalikul tasandil illegaalsete välismaalaste eest aastas 182 miljardit dollarit. Selle kulu katavad vaid minimaalselt ebaseaduslikud tulnukad, kes panustavad majandusse 32 miljardit dollarit, mis teeb aastaseks netokuluks üle 150 miljardi dollari.

Teisisõnu maksavad ebaseaduslikud välismaalased ja nende USA-s sündinud lapsed igale maksumaksjale igal aastal ligi 1200 dollarit.

Diagramm Ameerika immigratsioonireformi föderatsiooni kaudu

Kõige olulisem on see, et illegaalse immigratsiooni hind on hüppeliselt tõusnud alates 2017. aastast, mil aastane kulu oli hinnanguliselt 116 miljardit dollarit. Samuti on kulud alates eelmisest aastast kasvanud 7 miljardi dollari võrra.

“… kõigest 5 aastaga on ebaseadusliku sisserände hind kasvanud ligi 35 miljardi dollari võrra,” seisab FAIRi analüüsis. “See kiire kasv on jätkuva piirikriisi ja tõhusa immigratsioonialase jõustamise tagajärg.”

Ebaseadusliku immigratsiooni kasvavad kulud maksumaksjatele on tingitud sellest, et president Joe Bideni administratsioon on juurutanud ulatusliku Catch and Release võrgustiku, mis hõlmab tingimisi vabastamise torujuhtme, mis annab piiriületajatele ja illegaalsetele välismaalastele tööload pärast nende USA siseriiki vabastamist.

Heritage Foundationi järelevalveprojekt näitas, et paljud valitsusvälised organisatsioonid (VVOd), kes töötavad koos Bideni administratsiooniga, on saatnud kümneid tuhandeid piiriületajaid ja ebaseaduslikke välismaalasi kõigisse 50 osariiki.

2021. aasta veebruarist 2023. aasta jaanuarini vabastas Bideni administratsioon Ameerika kogukondadesse ligi kaks miljonit piiriületajat ja illegaalset tulnukat.

John Binder on Breitbart Newsi reporter. Saatke talle e-kiri aadressil jbinder@breitbart.com. Jälgi teda Twitteris siin.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply