Andie MacDowell embab oma hallinevaid juukseid, kuid mitte oma kohtinguelu

0

Näitlejanna ja modell Andie MacDowelli on alati tunnustatud tema silmatorkava välimuse poolest. Reedel tähistati 64-aastast naist Hollywoodi iluauhindade jagamisel tema pingutuseta sära eest Ajatu iluauhinna saajana.

MacDowell uimastas Fendi hommikumantlis ja lasi oma juustel rääkida. “Groundhog Day” näitlejanna on oma halliks tõmbunud lokid omaks võtnud, paljastades, et see valik on talle “mugav”.

“See on midagi, mida olen tahtnud juba mõnda aega teha. Ja ma tunnen oma elus väga hästi, kus ma praegu olen, ja tahan lihtsalt omaks võtta aega, kus ma olen, ja olla nii tõeline ja aus kui võimalik. , mitte ainult kõigi teistega, vaid ka iseendaga,” rääkis ta ET-le oma välimusest.

MacDowell rääkis avameelselt, kuidas ta on säilitanud oma pärandi ajatu kaunitarina.

ANDIE MACDOWELLI TÜTAR MARGARET QUALLEY JUHATAB KUULSUSTE LASTE NÄITLEJA stseeni

Andie MacDowell rääkis avameelselt oma loomulike juuste omaksvõtmisest.

Andie MacDowell rääkis avameelselt oma loomulike juuste omaksvõtmisest. (Jemali krahvinna)

“Ma arvan, et see on hoida kõike perspektiivis, mõista, kui suur privileeg on teha seda, mida ma teen, ja lihtsalt püüdes enda eest väga hästi hoolt kanda,” ütles ta.

“Mulle meeldib matkata ja joogat teha. Mulle meeldib õppida kõike, mida saan oma keha hooldamisest, sellest, kuidas ma ennast toidan ja toidan, ja kõike, mida saate suurepärasest unest teada,” lisas ta.

Andie MacDowell esitles Hollywoodi iluauhindade jagamisel punasel vaibal oma uhkeid lokke.

Andie MacDowell esitles Hollywoodi iluauhindade jagamisel punasel vaibal oma uhkeid lokke. (Jemali krahvinna)

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Midagi, mida MacDowell tingimata ei naudi? Tutvumissfääri sattumine.

Kuigi ta on avalikult rääkinud kuulsuste tutvumisrakenduse Rayaga liitumisest, isegi paljastanud, et sai kohtamisnõu Sharon Stone’ilt, ei ole MacDowell seda ette võtnud, peamiselt seetõttu, et ta peab “kohtingul käima”.

“See võtab energiat. Ma olen nii hõivatud. Ma tõesti tunnen, et minu elu kõige olulisem aspekt on praegu sügavad, tähendusrikkad sõprussuhted… Ja minu töö.”

MacDowell mängib praegu Hallmarki saates “The Way Home”, mida on teist hooaega uuendatud.

Andie MacDowell võttis vastu oma auhinna Ajatu ilu eest.

Andie MacDowell võttis vastu oma auhinna Ajatu ilu eest. (Jemali krahvinna)

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Vaid kuu aega pärast oma 65. sünnipäeva ei saanud MacDowell olla rahulolevam.

“Ühe asja unustasin selle juures rääkida [acceptance] kõne on intensiivne armastus, mida tunnete, sest nii palju muid asju jääb ära, mis teile nii palju ei lähe. Ja nii on sul suurem võimalus omada suuremat südant ning kaastundlikku armastust ja empaatiat igasuguste erinevate inimeste vastu. Nii et ma ei otsi suhet. Näiteks võin olla teiega suurepärane sõprus ja olla väga rahul kaastunde ja armastusega, mida võin teie või teiste inimeste vastu tunda. See on lihtsalt – see on nihe, mis juhtub, mis tuleb vanusega ja mis tundub väga hea,” tunnistas ta.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply