Anti-Farmer Great Reset Push põhjustab Belgias poliitilise kaose

0

Roheline suur lähtestamispoliitika, mille eesmärk on vähendada lämmastikureostust Flandrias, on viinud piirkonna koalitsioonivalitsuse kaosesse, kuna poliitikud muretsevad meetmete mõju pärast põllumeestele.

Belgia osariigis asuva põhjapoolse, hollandikeelse piirkonna Flandria valitsev koalitsioonivalitsus on sattunud segadusse pärast seda, kui üks kolmest piirkonda valitsevast erakonnast otsustas seista vastu rohelise tegevuskava muudatuste rakendamisele, mille eesmärk on piirata lämmastikureostust põllumajanduses. .

Muudatused on suures osas ajendatud roheliste tegevuskavade tõukejõust Euroopa Liidu tasandil, kus blokk sunnib nii piirkondlikke kui ka riiklikke valitsusi kogu kontinendil rakendama meetmeid, mis piiravad lämmastikväetiste kasutamist, mis tõenäoliselt jätab paljud põllumehed välja. äri.

Flandria põllumajandustootjad ei ole selles osas erand, sest paljud on nüüd äärmiselt mures uute meetmete pärast, mis panevad riigi sigu kuulda võtma. lõigatud 30 protsendi võrra 2030. aastaks, kusjuures riigi valitsus annab isegi korralduse mõned ettevõtted sulgeda.

Kuna põllumehed korraldasid selle kuu alguses Belgia pealinnas Brüsselis massilise meeleavalduse roheliste tegevuskavade muudatuste pärast, on valitseval Flaami Kristlik-Demokraatliku Partei (CD&V) näiliselt sellest küllalt, välja jalutamas valitsuse arutelusid piirkonna lämmastikureostuse ohjeldamise plaanide üle, jättes nende kaaskoalitsiooniliikmed Uus-Flandria Liit (N-VA) ja avatud flaami liberaalid ja demokraadid (Open Vld) omaette jätkama rohelist tegevuskava.

Tõenäoliselt näevad mõlemad parteid vaeva, et midagi korda saata, sest neil pole parlamendis piisavalt hääli lämmastiku piiramise lepingu sõlmimiseks, kuid ilma CD&Vta ei pruugita valitsusel isegi piirkonda valitseda. kõik, näiliselt ei vasta minimaalsed juriidilised nõuded tegutseda Belgia seaduste alusel.

Kaos on tõenäoliselt teretulnud vaatepilt paljudele Flandria põllumeestele, kelle elatis on kaalul, kui ELi rohelist tegevuskava lõpuks piirkonnas edukalt rakendatakse.

Seda võib pidada ka Euroopa põllumajanduse protestide poliitilise jõu võiduks, kuna piirkonna põllumajandussektori esindajad korraldasid selle kuu alguses EL-i pealinnas Brüsselis massilise traktorite meeleavalduse.

Meeleavaldusel põrutas Belgia pealinna tänavatele umbes 2700 traktorit ja muud põllumasinat ning põllumehed näisid lootvat, et jõudemonstratsioonist piisaks, et panna nende piirkondlik valitsus oma toetust ELi rohelistele projektidele ümber mõtlema.

Kuigi praegu näib, et selline protest on toiminud, pole mujal Euroopas põllumeestel nii vedanud, sest Hollandis töötavad inimesed näivad olevat EL-i lämmastikuvastase sõja tõttu eriti ohus.

Hoolimata riigis korraldatud massilistest meeleavaldustest, millest paljudel olid maanteed täielikult blokeeritud põllutöömasinate ja prügi tõttu, on Hollandi valitsus jätkanud oma keskkonnakaitse eesmärkide saavutamist, sundides paljusid talusid riigis sulgema.

“Meie valitsus hävitab elusid,” ütles ekspert Eva Vlaardingerbroek selgitasmilles kirjeldatakse üksikasjalikult lugu ühest piimafarmist, millel on antud korraldus sulgeda, kuna valitsus pidas seda “saastaja tipptasemel”.

Jälgige Peter Caddle’i Twitteris: @Peter_Caddle
Jälgi Breitbart Londonit Facebookis: Breitbart London

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply