Apple TV+ tellib Harrison Fordi filmi “Shrinking” 2. hooaja

0

9. märts (UPI) – Apple TV+ teatas neljapäeval, et on tellinud oma Harrison Fordi ja Jason Segeli komöödia Shrinking teise hooaja.

Segeli, Bill Lawrence’i ja Brett Goldsteini ühiselt loodud saade jõuab reedel eetrisse 1. hooaja kaheksandat osa.

“Meile on algusest peale meeldinud Shrinkingu kaasahaarav, liigutav ja lõbus maailm ning on olnud imeline jälgida, kuidas publik kogu maailmas jätkab nende suure südamega tegelastega ühendust,” ütles Apple TV+ programmijuht Matt Cherniss. ütles avalduses.

“Me ei jõua ära oodata, millal vaatajad kogevad, mida näitlejad ja loominguline meeskond 2. hooajal pakuvad.”

Ansamblisse kuuluvad veel Jessica Williams, Christa Miller, Lukita Maxwell, Michael Urie ja Luke Tennie.

Sari räägib leinavast terapeudist Jimmyst (Segel), kes läheb oma koolitusele vastu ja ütleb oma klientidele täpselt, mida ta arvab. Ford mängib oma kolleegi Pauli, Parkinsoni tõvega terapeuti.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply