Aruanne: Cori Bushi kampaania on maksnud “antisemiitlikule vaimsele gurule” Nathaniel Davisele “turvateenuste” eest tuhandeid

0

Rep. Cori Bush (D-MO), kes on varem toetanud liikumist Defund the Police, on väidetavalt maksnud antisemiitlikule vaimsele gurule, et ta osutaks talle turvateenuseid.

Nathaniel Davis, kes on olnud makstud Bushi kampaania jaoks “turvateenuseid” pakkuma, näib olevat “turvateenuste” eest kõrgelt tasustatud sõltumatu isik. Davis on saanud Bushilt alates 2020. aastast 137 000 dollarit, edestades Cortney Merrittsi, tema praegust abikaasat, kes pakkus ka kongressi liikmele “turvateenuseid”, kuigi tal polnud eraturvalitsentsi.

Siiski a aruanne alates Washingtoni vaba majakas paljastas, et ägedalt antisemiitliku New Black Panther Party endine liige Davis on ka vaimne guru, keda tuntakse Aha Sen Piankhy nime all. Väidetavalt väidab Davis, et ta on 109 triljonit aastat vana ja õpetab mõtteid lugema, müütilisi olendeid välja kutsuma ja peab linnaaeda – nii et ta ei pea ostma toitu juudi inimestelt, kes tema arvates maailma kontrollivad. .

The Tasuta majakas aruandes märgiti, et Davis veedab aega, et õpetada St. Louis’i mustanahaliste kogukonda ise toitu kasvatama, et nad saaksid “vabaneda genotsiidist, mis juhib kogu maailma”.

“Ma tulen ja õpetan inimestele, kuidas ellu jääda. See on see, mille pärast ma sellel eluajal sellele planeedile tulin,” väidetakse Davist ütles 17. juulil 2020 Facebooki otseülekandes. “Olen selles galaktikas, Linnutee galaktikas, 109 triljonit aastat vana.”

Davis on ka väitnud, et Rothschildide perekond “juhib läänepoolkera” ja korraldas koroonaviiruse pandeemia elanikkonna kontrolli all hoidmise viisina, mis on veel üks antisemiitlik vandenõuteooria.

The Tasuta majakas kinnitatud Davis viibis koos Bushiga ühel üritusel George Floydi rahutuste ajal 2020. aasta suvel, viidates Davise ja Bushi tolleaegsetele sotsiaalmeedia postitustele.

Huvitaval kombel loetles Bush oma kampaania peakorteri aadressi enamiku tema Davisele tehtud maksete jaoks. Free Beacon kahtlustab, et Bush tegi selle sammu Davise identiteedi varjamiseks oma kampaania kuluaruannetes.

The Tasuta majakas üle vaadatud Bushi isiklikule Facebooki lehele ja kinnitas, et ta on sõber Aha Davis Zadok Eliga, mis on üks Davise Facebooki kontodest. Davis väidab, et on mitmel oma sotsiaalmeedia kontol “Päikese Kuu preesterluse sekti” liige.

Davise antisemiitlikud vaated on Bushi kampaaniast tulenev uusim poleemika allikas. Eelmisel nädalal aruandekohustuse ja kodanikuusalduse sihtasutus esitatud kaebus föderaalsele valimiskomisjonile, milles palutakse komisjonil uurida, kas „Rep. Cori Bush ja tema kampaaniakomitee võisid kasutada kampaaniaraha isiklikuks tarbeks.

Jordan Dixon-Hamilton on Breitbart Newsi reporter. Kirjuta talle aadressil jdixonhamilton@breitbart.com või järgi teda Twitter.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply