Aruanne: voogesituse hiiglaslikul Rokul on ebaõnnestunud Silicon Valley panga käes 487 miljonit dollarit sularaha

0

Voogesituse hiiglane Roku hoiab ebaõnnestunud Silicon Valley pangas (SVB) umbes neljandikku oma sularahast ja selle ekvivalentidest, mille maht on peaaegu pool miljardit dollarit, kirjeldatakse üksikasjalikult.

Meelelahutusettevõte pole kindel, kui suure osa sellest sularahast ta tagasi saab, vastavalt Mitmekesisus.

Nagu Breitbart News teatas, põhjustas SVB kokkuvarisemise tohutu pankade jooksmine, kusjuures kliendid tegid sel nädalal väljavõtteid 42 miljardi dollari ulatuses.

Pank anti Federal Deposit Insurance Corp. pankrotti reedel pärast seda, kui California finantskaitse- ja innovatsiooniministeerium (DFPI) tegi kindlaks, et pank on muutunud maksejõuetuks.

Finantsasutus oli varade poolest suuruselt 16. pank, USA Föderaalreservi andmete kohaselt oli panga varasid 31. detsembri seisuga 209 miljardit dollarit.

SVB oli püüdnud leida ostjat enne oma maksejõuetust, kuid see ei õnnestunud.

Roku avalikustati SEC-i dokumendis et umbes 487 miljonit dollarit 1,9 miljardi dollari suurusest rahast ja ekvivalentidest hoitakse SVB-s ehk umbes 26 protsenti ettevõtte raha ja raha ekvivalentide saldost 10. märtsi seisuga.

Ülejäänud 1,4 miljardit dollarit on “jaotatud mitme suure finantsasutuse vahel,” ütles Roku. Mitmekesisus.

«Ettevõtte hoiused SVB-s on suures osas kindlustamata. Hetkel ei ole ettevõttel teada, kui suures ulatuses suudab ettevõte SVB-s deposiidil raha tagasi saada,“ ütles Roku.

Roku Inc teatas mullu novembris, et kavatseb koondada 200 töötajat, ühinedes teiste suurte tehnoloogiaettevõtetega tänu aeglustuvale Bideni majandusele ja kasvavale inflatsioonihirmule.

See teade tuli vaid nädalad pärast filmi esilinastust ImelikRoku toodetud mängufilm, mille peaosas on Daniel Radcliffe kui “Weird Al” Yankovic.Firma samuti teatas see maksaks neljandas kvartalis välja kuni 31 miljonit dollarit lahkumishüvitiste ja koondamistega seotud kulude katteks, mis peaksid vähendama personali viis protsenti.

Roku liitub endise Facebooki ettevõtte Meta meeldivatega, kes vähendab oma tööjõudu.

Meta kaotas mullu novembris 11 000 töökohta, mis on väidetavalt 13 protsenti ettevõtte tööjõust.

Jälgi Simon Kenti Twitteris: või e-posti aadressil: skent@breitbart.com

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply