AUDUSD liigub üles, et uuesti testida 200 tunni MA

0

AUDUSD varundab 200-tunnise MA testimise

AUDUSD on taas tõusmas, testides uuesti 200 tunni libisevat keskmist ja 50% keskpunkti liikumist märtsi maksimumist märtsi madalaima tasemeni. Mõlemad tasemed on 0,66733. Kõrge hind jõudis sellest tasemest veidi kõrgemale 0,6678-ni. Hind on juba tehnilistest tasemetest allapoole tagasi liikunud ja kaupleb 0,6660 tasemel, mis on hetkel väga volatiilne.

Pange tähele, et täna testis hind 200 tunni libisevat keskmist / 50% jälitamist ja leidis müüjad. Seega on see teine ​​katse nendest tasemetest kõrgemale ulatuda.

Varem, kui 200 tunni libisevat keskmist ei õnnestunud ületada, viis hind tagasi 100 tunni libiseva keskmise poole, mis on praegu 0,6606 (sinine joon ülaloleval diagrammil). Ostjad toetasid ka seda libisevat keskmist ja lükkasid hinna tagasi ülespoole.

Nii et üldiselt näeme, et hinnamuutused on enam-vähem piiratud 100 tunni libiseva keskmisega, mis on allpool 0,6606, ja 200 tunni libiseva keskmise / 50% tagasijälgimise üle 0,66733 juures.

Ühel hetkel tuleb paus. Kauplejad otsivad hoogu järgmisel pausil. Seni aga võivad müüjad jätkuvalt toetuda kõrgemale 200 tunni libisevale keskmisele ja ostjad püüavad toetuda madalamale 100 tunni libisevale keskmisele

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply