Axiose reporter vallandati pärast seda, kui ta oli kutsunud Ron DeSantise pressiteate “Propaganda”

0

Axios vallandas ühe oma reporteri pärast seda, kui too vastas Florida kuberneri Ron DeSantise (R) büroo pressiteatele, nimetades seda propagandaks.

DeSantise pressiteates rõhutati kuberneri korraldatud Florida haridusministeeriumi üritust, mille eesmärk oli paljastada “kõrghariduse mitmekesisuse võrdõiguslikkuse ja kaasamise pettus”.

Pressiteates oli kirjas:

Need mõisted ei ole kuidagi kaasavad, vaid sunnivad kõrghariduses tõrjutust ja lõhestatust ega aita mingil moel kaasa õppimisele ega teadmistele. Seetõttu ei tohiks nendele lõhestavatele algatustele raha kulutada töökatelt, maksumaksvatelt Florida elanikelt, sealhulgas kõrgharidusega üliõpilaste vanematelt.

Axiose esindaja Ben Montgomery aga lükkas pressiteate tagasi kui “propagandat”, ütles an email avalikustas Florida haridusministeeriumi kommunikatsioonidirektor Alex Lanfranconi.

“See on propaganda, mitte pressiteade,” Montgomery kirjutas esmaspäeval vastuseks pressiteate e-kirjale.

Kolmapäeval, Vanity Fair reporter Charlotte Klein teatas, et Axiose teed läksid Montgomeryga esmaspäeval lahku.

Axiose peatoimetaja Sara Kehaulani Goo kinnitatud Montgomery lahkumine avalduses.

“See reporter ei ole enam Axiosega. Austusest oma töötajate vastu ei aruta me lahkumistingimusi,” ütles ta ütles.

Kuigi ta ei andnud Montgomery vallandamise põhjust, on see nii kahtlustatakse väljaanne leidis, et ta rikkus eetikapoliitikat, mille kohaselt peavad kõik töötajad “säilitama professionaalsuse kõigi allikatega” ning “austama ja olema sihikindlad kõigi inimeste suhtes, kellega me kokku puutume”, vahendab Fox News.

Näiliselt jättis Montgomery vallandamise maha, tehes Twitteris nalja, et “tegi täna hommikul esimest korda üle aastate kreppe”.

“Mõned isiklikud uudised: tegin täna hommikul esimest korda üle aastate kreppe. Maasikakompott ja vahukoor. Need olid maitsvad,” Montgomery säutsus vastuseks Kleini säutsule.

Jordan Dixon-Hamilton on Breitbart Newsi reporter. Kirjuta talle aadressil jdixonhamilton@breitbart.com või järgi teda Twitter.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply