Barney Frank istus Collapsed Signature Banki pardal

0

Endine vabariik Barney Frank (D-MA), 2010. aasta Dodd-Franki seaduseelnõu autor, istus Silicon Valley panga (SVB) kokkuvarisemise järel kokku varisenud Signature Banki juhatuses.

USA rahandusministeerium, föderaalreserv ja föderaalne hoiuste kindlustamise korporatsioon (FDIC) teatasid pühapäeval ühisavalduses plaanist hallata SVB kokkuvarisemise tagajärgi ja Signature Banki hääbumist.

“Täna astume otsustavaid samme USA majanduse kaitsmiseks, tugevdades üldsuse usaldust meie pangandussüsteemi vastu,” seisis ühisavalduses. “See samm tagab, et USA pangandussüsteem jätkab oma elutähtsa rolli täitmist hoiuste kaitsmisel ning kodumajapidamistele ja ettevõtetele juurdepääsu tagamisel krediidile viisil, mis soodustab tugevat ja jätkusuutlikku majanduskasvu.”

“Samuti kuulutame välja sarnase süsteemse riski erandi New Yorgis ja New Yorgis asuva Signature Banki jaoks, mille osariigi prahtimisasutus täna sulges,” lisas ta. “Kõik selle asutuse hoiustajad muudetakse terveks. Nagu Silicon Valley Banki lahenduse puhul, ei kanna maksumaksja kahju.

Silicon Valley Bank kukkus eelmisel reedel kokku pärast seda, kui hoiustajad tormasid raha välja võtma, kartuses selle eelseisva kukkumise ees. See oli riigi suuruselt 16. pank.

Signature Bank sai “krüptofirmade seas populaarseks” ja pakkus “hoiustamisteenust oma klientide digitaalsete varade jaoks, kuid ei andnud nende tagatisel laene”. Rebase äri.

Enne SVB kokkuvarisemist ütles Signature, et on püüdnud selliseid hoiuseid piirata, lubades, et tal on “hästi mitmekesine finantspositsioon” ja “tööstuse arengu tõttu on digitaalsete varadega seotud hoiuste jäägid piiratud”.

“Tahame veel kord selgeks teha, et Signature Bank on hästi hajutatud, täisteenust pakkuv kommertspank, millel on rohkem kui kahe aastakümne pikkune ajalugu ja hea tulemus, mis teenindab keskturu ettevõtteid,” Joseph J. DePaolo, Signature Banki kaasasutaja ja juht. Tegevametnik ütles avalduses.

„Oleme loonud tugeva maine, teenindades ärikliente üheksa ärivaldkonna kaudu, ja saavutanud üle 100 miljardi dollari varasid, rakendades pidevalt meie ühtse kontaktpunkti ja suhetepõhist mudelit, kus pangameeskonnad suudavad rahuldada kõiki klientide vajadusi. ” ta lisas.

Fail / pensionil kongresmen Barney Frank saabub 21. augustil 2016 Provincetowni (Massis) USA presidendikandidaadi Hillary Clintoni rahakogumisele. (Keith Bedford / The Boston Globe Getty kaudu)

Frank, kes oli Signature Banki juhatuses, toetas 2018. aastal tugevalt seadusandlust, mis piiras mõningaid eeskirju, mille tema enda seadus Dodd-Frank kehtestas.

“Dodd-Frank kehtestas rohkem kui 50 miljardi dollari suuruse varaga pankadele täiendavad regulatiivsed kaitsemeetmed, kuid sel nädalal toimunud tagasivõtmine tõstab selle künnise muu hulgas 250 miljardi dollarini,” Washington Post teatati 2018. aastal.

“Signature Bank’il on rohkem kui 40 miljardi dollari varasid ja see võib nüüd märkimisväärselt kasvada ilma automaatselt täiendavate regulatsioonideta. Frank on töötanud Signature’i juhatuses kolm aastat ja on selle aja jooksul saanud pangalt maksetena üle miljoni dollari,” lisati aruandes.

Frank ütles, et kuigi ta sai tagasivõtmisest kasu, ei mõjutanud tema positsioon Signature Bankis tema otsust.

“Minu juhatuses olemine ei ole minu seisukohta selles osas üldse muutnud,” ütles Frank. “Need jõupingutused algasid palju enne, kui ma Signature Bankis alustasin.”

2009. aastal astus Breitbart Newsi peatoimetaja Joel Pollak vastamisi Frankiga, kes oli tol ajal esindajatekoja finantsteenuste komitee esimees, ja küsis, kas ta jagab mingit vastutust 2008. aasta ülemaailmse finantskrahhi eest.

“Frank, võib-olla kaitses süüdistuste pärast, et ta võitles Bushi administratsiooni jõupingutustega Freddie Macis ja Fannie Mae’s 2001. aastal, lükkas selle küsimuse tagasi kui “parempoolse rünnaku” ja kutsus õpilast üles selgitama, mida veel Massachusettsi demokraatidest kongresmen. oleks võinud kriisi ära hoida. Vastavalt Los Angeles Times:

Frank, võib-olla kaitses süüdistuste pärast, et ta võitles Bushi administratsiooni jõupingutustega Freddie Macis ja Fannie Mae’s 2001. aastal valitseda, lükkas selle küsimuse ümber kui “parempoolse rünnaku” ja kutsus õpilast üles selgitama, mida veel võib Massachusettsi demokraatlik kongresmen. teinud kriisi ärahoidmiseks.

Üliõpilane Joel Pollak vastas, et võib-olla oleks Frank võinud teha rohkem, et patrullida AIG-le ja teistele 700 miljardi dollari suuruse maksumaksja vahenditega päästetud hiiglastele juhtide boonuseid. Vahetus läks päris tuliseks – Pollaku tuli appi teine ​​õpilane, kes palus Frankil mitte tembeldada õpilast konservatiiviks, vaid vastata tema küsimusele.

Kuid Frank väitis, et ta ei olnud komitee esimees enne 2007. aastat ja vaevalt oli ta süüdi enne seda tehtud poliitikas.

Rääkides pärast vahetust Fox Newsi Greta Van Sustereniga, ütles Pollak, et Frank on vabariiklasi liiga palju süüdistanud.

“Kui ma kuulsin tema kõnet ja kuulsin, kuidas ta süüdistas kõiki alates Ronald Reaganist kuni 1930. aastate konservatiivideni, et nad olid vastu, mida iganes ta peale surus, mõtlesin endamisi: “Oodake natuke,” ütles Pollak.

Esindajatekoja spiiker Nancy Pelosi (California) tervitab endist vabariiklast Barney Franki (D-Mass) seaduseelnõu registreerimistseremoonia ajal pärast seda, kui parlament võttis neljapäeval, 8. detsembril USA Kapitooliumis vastu abielu austamise seaduse. 2022. Eelnõu näeb ette föderaalse kaitse samasooliste abieludele. (Tom Williams / CQ-Roll Call, Inc Getty Images kaudu)

“See mees on vastutustundlikul ja autoriteetsel positsioonil. See mees on see, kes teeb eeskirju. Ta vastutab sisuliselt meie finantssüsteemi taasloomise ja ümberkujundamise eest ning ta ei võta juhtunu eest üldse vastutust,” lisas ta.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply