Barney Frank kaitseb Signature Banki kontserti: “Ma pean natuke raha teenima”

0

“Ma pean natuke raha teenima,” endine president Barney Frank (D-MA) rääkis a Financial Times kaitstes oma rolli New Yorgi osariigi regulaatorite poolt pühapäeval suletud Signature Banki juhatuse liikmena.

Frank ei kahetsenud oma rolli pärast Signature Banki direktorite nõukogus, teatas The Financial Times. Ta ütles:

Töötasin Kongressi liikmena teatud eesmärgi nimel. Ja siis, kui ma olen pensionil, mul pole oma valikul pensioni, ma ei taha isiklikel põhjustel olla lobist, pean ma raha teenima.

Teen seda osaliselt kirjutades. Aga ma teen seda ka juhatustega liitudes. Loogiliselt võttes palutakse mul ühineda teemade juhatustega, millega mind tuvastati.

Endine kongresmen ütles, et USA pangandussüsteem on “väga heas seisukorras”, pannes Dodd-Franki seadusele osaliselt arvele selle, mis tema sõnul oli tööstuse praegune heaolu.

Esmaspäeval, 13. märtsil 2023 lahkub naine Signature Banki New Yorgi filiaalist. President Joe Biden ütleb ameeriklastele, et riigi finantssüsteemid on usaldusväärsed.  See juhtus pärast kahe panga kiiret ja vapustavat kokkuvarisemist, mis tekitas hirmu laiema murrangu ees.  (AP Photo / Seth Wenig)

Esmaspäeval, 13. märtsil 2023 lahkub naine Signature Banki New Yorgi filiaalist. President Joe Biden ütleb ameeriklastele, et riigi finantssüsteemid on usaldusväärsed. See juhtus pärast kahe panga kiiret ja vapustavat kokkuvarisemist, mis tekitas hirmu laiema murrangu ees. (AP Photo / Seth Wenig)

The Financial Times teatas, et Frank väljendas pettumust Signature Banki sulgemise üle ja oli “nördinud, sest ilmselt inimesed ütlevad:” Oh, hei, härra, te rääkisite kõigile teistele, kuidas panka juhtida, ja pank, mida aitasite juhtida, kukkus läbi.

Signature Banki Frank online-profiil esiletõstmised oma endist rolli esindajatekoja finantsteenuste komitee esimehena aastatel 2007–2011 professionaalse heausksena. See kuulutab tema käitumist seadusandjana:

Esindajatekoja finantsteenuste komitee esimehena oli hr Frank abiks lühiajalise 550 miljardi dollari suuruse päästeplaani koostamisel vastuseks riigi 2008.–2009. aasta finantskriisile. Hiljem toetas ta Dodd-Franki Wall Streeti reformi- ja tarbijakaitseseadust, mis allkirjastati 2010. aasta juulis.

Hr Franki laialdased kogemused kongresmena ja eriti esindajatekoja finantsteenuste komitee esimehena viisid juhatuse järeldusele, et ta peaks olema juhatuse liige.

Moody’s Investor Service, krediidireitinguettevõte, mis turud ise kui usaldusväärne finantsuuringute firma, alandas esmaspäevases aruandes Ameerika pangandussüsteemi reitingut “stabiilselt” negatiivseks. See hoiatas olemasoleva riski eest, et USA pankade pangad jooksevad koos märkimisväärse realiseerimata kahjumiga.

Jälgi Robert Kraychikut Twitteris @rkraychik.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply