Bears Tight End Cole Kmet täidab lubaduse, naaseb Notre Dame’i kraadi saamiseks

0

Selle veebisaidi kohaselt on Notre Dame’i ülikoolis registreerunud 8874 bakalaureuseõppe üliõpilast. Lisaks on koolis 3935 magistranti. Valdav enamus neist kõnnib anonüümselt Indiana ülikoolilinnakus South Bendis, kuid mitte Chicago Bearsi kitsaspea Cole Kmet.

“Jah, mul on olnud paar tundi, kus mind vaadates tekib kahekordne pilk: “Miks kuradi pärast see mees praegu tundides on?”, naeris Kmet. “Aga see on olnud lahe, kõik on olnud suurepärased ja oli tore olla tagasi üliõpilaskonna liikmena.”

Kmet mängis aastatel 2017–2019 Fighting Irishi eest liigas, kuid lahkus koolist varakult, et pääseda NFL-i drafti. Tema kodulinn Bears valis ta 2020. aastal teise vooru ja sellest ajast alates on ta töötanud selle nimel, et oma kraadi veebis lõpetada.

Nüüd on ta tagasi South Bendis ja veedab kevadsemestri selle protsessi isiklikult lõpetades.

“Kogu põhjus, miks ma siia tulla tahtsin, ei tulenenud mitte ainult jalgpalli aspektist, vaid ka akadeemilisest aspektist ja see oli midagi, mis oli minu jaoks väga oluline, midagi, mida ma tahan lõpetada, mille üle ma olen väga uhke. ,” ütles Kmet. “Lisaks lubasin ma oma emale, et tulen tagasi, kui lahkun varakult. Seega (ma) täidan lubaduse ja täidan midagi, mida tahan kogu ülejäänud elu kotis hoida.

23-aastane on klassis kahel päeval nädalas, esmaspäeviti ja kolmapäeviti. Kui ta tunnis pole, teeb ta trenni või veedab aega oma venna Caseyga, kes mängib Notre Dame’i pesapallimeeskonnas. Nad elavad koos 800 ruutjalga korteris South Bendi kesklinnas.

Kmet ütleb, et tal on vennaga koos elades tore, kuid ta tunnistab, et korter pole linna puhtaim.

“Oh, see läheb prügikasti,” naeris ta. “Peame määrama koristusajad, et olla kindel, et me sellega kursis püsime.”

Lake Barringtoni põliselanikul on politoloogia kraadi omandamisest jäänud üheksa tundi puudu ja ta kavatseb maikuus Casey kõrval lõpetada. Ta lõpetab oma klassitööd kolme valikainega, kusjuures tema lemmikuks on ladina luule tund.

Ta lõpetab õigeks ajaks, et liituda Bearsiga meeskonna minilaagrites ja treeninglaagris selle aasta lõpus, kuna nad loodavad 2022. aasta 3.–14. hooajal paraneda.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply