Bearsi ootamatu vabaagentuuri algus toob kaasa rasked küsimused, vähe vastuseid

0

Schrock: Bearsi skriptiväline FA algus toob kaasa raskeid küsimusi algselt ilmus NBC Sports Chicago

Kuudepikkune ootamine ja korgiruumist rääkimine viis esmaspäevani, mil Bearsi peadirektor Ryan Polesil pidi maailm käeulatuses olema. Vahehooaeg kulges läbi Bearsi.

Kuid pärast kaotamist Mike McGlincheyle, Javon Hargrave’ile, Dre’Mont Jonesile ja Jawaan Taylorile lahkus Bears NFL-i seaduslike läbirääkimiste perioodi 1. päeval uuendatud kaitsekorpuse ja palju tööd tegemata.

Poolakad avasid päeva, nõustudes kolmeaastase lepinguga tõrjemasinaga TJ Edwards. Edwards kandis rohelist punkti Philadelphia Eaglesi MIKE-i tagamängijana ja tuleb koju, et teha sama ka Bearsi jaoks.

Edwardsi jaoks taskukohane tehing oli suurepärane algus päevale.

Kuid Bears vaatas, kuidas McGlinchey, kellega nad olid tihedalt seotud aruteludega, nõustus Denver Broncosega viieaastase massilise lepinguga. Varsti pärast seda otsustas Hargrave suunduda San Francisco 49ersi poole ja Taylor sai raha, et vahetada poolt ja mängida vasakkaitset kaitsva Super Bowli meistri Kansas City Chiefsi eest.

Haigutavad augud tackle’is, kolmiktehnikas ja servas rusher’is jäid alles.

Poolakad tormasid tagasi basseini, tehes seekord nelja-aastase 72 miljoni dollari suuruse lepingu kaitsja Tremaine Edmundsiga. Edmundsis saavad karud endale 24-aastase range, sportliku kaitsja, kes ründab allamäge ja suudab katta kosmoses. Kuid kuigi Edmundsil on omadused, mida peatreener Matt Eberflus otsib pallivälises kaitsjas, ei ole tal toodangut, et täita talle antud lepingut.

Karude jaoks oli see a kihla, et lõpuks kõik klõpsas Edmundsi jaoks eelmisel hooajal ja see ei olnud lepinguaasta põrutus ning ta jõuab Chicagos oma laeni.

Bears purustati 2022. aastal väljaku keskel. Kui Edwards ja Edmunds on teisel tasemel, ei tohiks see 2023. aastal nii olla.

Poolakad lisasid seejärel paremkaitsja Nate Davise, nõustudes 26-aastase mängijaga kolmeaastase ja 30 miljoni dollari suuruse lepinguga. Davis on hea tsoonijooksu blokeerija ja suurendas oma söödukaitset 2022. aastal. Kuid ta on oma karjääri jooksul mänginud ainult paremat kaitset, mis jätab küsimusi Teven Jenkinsi tuleviku kohta Chicagos.

Siiski tundus, et karud peavad lööma suurelt ja lahendama oma suurima nõrkuse: kaitseliini.

Jones oli ideaalne kandidaat. Endine Broncos tundis huvi Bearsi ja Brownide poolt, kuid lõpuks nõustus Seattle Seahawksiga kolmeaastane 51 miljoni dollari suurune leping. See oli tagasihoidlik leping, mida karudel, kellel oli hädasti vaja leida viis surve avaldamiseks, polnud mingit äri Jonesile mitte anda. See oli rahakottidega mehe uudishimulik hais.

Poolakad põrkasid a kõrge ülespoole lisamine kaitsja DeMarcus Walker. 28-aastasel mängijal on seljataga 30 hooaega ja ta peaks asendama Al-Quadin Muhammadi vasakul äärel.

The Bears andis esimesel päeval talenti juurde. Kuid see avas tohutult suure ostlemise.

NFL Scouting Combine’is tunnistasid poolakad, et vaba agentuuri esimesel päeval väärtuse leidmine on keeruline. Sul peab olema oma number, sellest kinni pidada ja lasta väärtusel endale langeda. See on peaaegu kindlasti põhjus, miks nad ei vastanud McGlinchey küsitud hinnale ja miks nad vaatasid, kuidas Hargrave suundus lahe piirkonda.

Oluline on olla distsiplineeritud. Karud peavad arukalt kulutama, jah. Kuid teatud hetkel peab 3–14-liikmeline meeskond, kellel on augud ja 75 miljoni dollari suurune ülempiir, kriitilistes piirkondades lööma. Edmunds on talente täis, kuid poolakad sõlmisid kopsaka lepingu mängijaga, kelle toodang ei vasta numbritele.

SEOTUD: Schrocki mustand 4.0: kuhu lähevad karud pärast Panthersi kauplemist?

Vahepeal on Bearsil siiski vaja vähemalt ühte varustust – Orlando Brown? — kiirustõukur ja kolmetehnika.

poolakad tabas reedel kodujooksu kui ta lõi Carolina Panthersi vastu tehingus, kus Bears lisasid kolm drafti ja laia vastuvõtja DJ Moore’i üldvalikuks nr 1. Tal oli võimalus sellele järgneda tormaka esmaspäevaga ja suurendada karude hoogu, mis suunduvad eelnõu poole.

Esmaspäeval saabus lõpuks hooaeg. Poolakad lappisid Quikretega liinikaitsja augu, sõlmides kaks kaitsjat, kes on värskelt karjäärilepinguaastatest maha jäänud. Loodetavasti tugevdavad Edwards ja Edmunds Bearsi katastroofilist teist kaitsetaset. Aeg näitab.

Isegi kui nad seda teevad, ei suutnud karud ikkagi täita kahte piirkonda, mis laastas nende meeskonda nagu ülimassiivne must auk, mis rebis laiali liiga lähedale eksinud tähe.

Kaevikud on karude jaoks endiselt suur probleem. Kannatlikkus on voorus. Poolakad harjutavad distsipliini. OverTheCapi kohta on Bearsil enne Walkeri lepingu sõlmimist veel 50 miljonit dollarit vaba ruumi. Sellega on palju tööd, kuid mõjuvõimalused vähenevad. Mida poolakad teevad, kui tema otsitud tehingud ei realiseeru? Kas ta hoiab kindlalt? Või pilgutage, et lisada üks vähestest turule jäänud erinevuste loojatest?

Karudel on draft alles ja poolakad on kolme päevaga lisanud staar-vastuvõtja, kaks atleetlikku kaitsjat ja algkaitsja. See on hea meeldetuletus, kui palju talente karud 2022. aastal töötasid.

See, et see tundub õõvastav, rõhutab, kui palju tööd on karudel veel teha.

Under Centeri podcasti jälgimiseks klõpsake siin.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply