Behar: Trump ja DeSantis arvavad, et Putin lõpetab Ukrainaga “äärmiselt naiivne ja rumal”

0

Joy Behar ütles kolmapäeval ABC saates “The View” oma kaassaatejuhtidele, et tema arvates on kuberner Ron DeSantis (R-FL) ja endine president Donald Trump “äärmiselt naiivsed ja rumalad”, kuna arvavad, et Venemaa president Vladimir Putin peatab oma sõjalise edusammu. invasioon Ukrainasse.

Arutades DeSantise kohta, kes nimetas Ukraina sõda territoriaalseks vaidluseks, ütles saatejuht Alyssa Farah Griffin: “Ma arvan, et see on Tucker Carlsoni publik. Ma ütleksin, et ma ei usu, et juhid on valmis presidendiks, kui nad elavad hirmus Tucker Carlsoni ja tema publiku ees. Kui proovite telepublikut valituks osutuda rahustada, siis see ei toimi.

Behar ütles: “Me nägime Teises maailmasõjas, et selles riigis olid isolatsionistid ja enne Pearl Harbori pommitamist ei sattunud me sõtta. Nii et me näeme siin juhtumas sarnast asja. Nende poliitikas tegutsevate väikelaste Trumpi ja DeSantise jaoks on äärmiselt naiivne ja rumal mõelda, et Putin kavatseb Ukrainaga lõpetada. Mu ema ütles, et anna neile sõrm. Nad võtavad kogu käe. Mu ema teadis poliitikast rohkem kui nemad. Nagu ta ei läheks Poolasse, mis on NATO riik. See on selline asi, mis levib ja läheb aina hullemaks. Kas me ei õppinud Hitlerilt? Kui palju näiteid meil peab olema?

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply