Ben Affleck jagab, miks ta vältis Matt Damoniga koostööd

0

Ben Affleck ja Matt Damon alustavad koos töötades uut ajastut, kuid see ei olnud alati plaan.

Affleck selgitas uues intervjuus ajalehele The Hollywood Reporter, miks ta vältis aastaid koostööd oma kauaaegse sõbraga pärast põgusat edu ja nende parima originaalstsenaariumi Oscari võitu 1998. aasta filmile “Good Will Hunting”.

“Üks asi, mida me “Viimast duelli” tehes mõtlesime ja mis pani meid tahtma seda ettevõtet koos teha, oli tõsiasi, et soovisime, et oleksime aastate jooksul rohkem koostööd jätkanud,” rääkis Affleck väljaandele. “Me langesime selle idee ohvriks, et kui te ei individualiseeri oma karjääri ja ei tee oma asju, siis inimesed seovad teid alati koos. See on piirav.”

“See oli nõuanne, mida me saime,” ütles ta.

Ben Affleck lahkus ja Matt Damon mängisid peaosas ja kirjutasid "Hea Will Hunting." Nad teenisid parima originaalstsenaariumi Oscari 1998. aastal, kui Affleck oli 25-aastane ja Damon 27-aastane.

Ben Affleck lahkus ja Matt Damon mängisid filmis “Good Will Hunting” ja kirjutasid selle. Nad teenisid parima originaalstsenaariumi Oscari 1998. aastal, kui Affleck oli 25-aastane ja Damon 27-aastane. (TIMOTHY A. CLARY/AFP Getty Images kaudu)

“GOOD WILL HUNTING” 25. AASTAPÄEV: KUIDAS BEN AFFLECK, MATT DAMON ‘DRAAMANÖÖRIDIST’ FILMISTAARIKS

Affleck ja Damon esinesid aastate jooksul koos käputäies filmides ning lõid koos HBO filmisarja “Project Greenlight”, kuid pärast filmi “Good Will Hunting” ei teinud nad pikka aega koostööd, kuni ilmusid koos Ridley Scotti filmis. “Viimane duell” 2021. aastal.

Nüüd on nad asutanud uue produktsioonifirma Artists Equity.

Affleck lisas: “Good Will Huntingu tegemise motivatsioon oli tegutseda näitlejana, et saaksime näitlejana tööd saada, mitte sellepärast, et tahtsime saada kirjanikuks. Nii et kui saime edukaks ja meil oli võimalus filme teha, võtsime nad ära.”

“Ja väga raske on lahti lasta sellest käest-suhu mentaliteedist, mis teil näitlejana on,” selgitas ta. “Telefon võib igal ajal helisemise lõpetada ja eriti seal, kus me Mattiga üsna tagasihoidlikult üles kasvasime, oli peaaegu vastutustundetu jätta kasutamata töökoht, kus teile palju raha maksta.”

Damon ja Affleck ühinesid taas 2021. aasta filmi jaoks "Viimane duell."

Damon ja Affleck tegid taas koostööd 2021. aasta filmi “The Last Duel” jaoks. (Franco Origlia / Getty Images)

“Õiglusliiga” staar jätkas: “Ma ei tea, mu ema teenis Bostonis riigikooli õpetajana 30 000 dollarit aastas. Mäletan, et teenisin “Armageddonile” 600 000 dollarit ja mõtlesin: “See on 20 aastat mu ema tööst. palk.’ See tundus lihtsalt absurdne, et annate selle võimaluse edasi, olenemata sellest, mis see oli.”

Affleck mõtiskles ka oma peaaegu 40-aastase sõpruse tähtsuse üle Damoniga, öeldes: “Ma arvan, et põhjus, miks see toimib, on see, et ma usaldan teda ja armastan teda ning ma tean, et see on keegi, kes on aus. Selles äris on ebaõnnestumine raske ja edu on segadusttekitav ja võib panna teid mõistuse kaotama. Selle sõpruse proovikiviks saamine aastate jooksul oli tõesti tähendusrikas.”

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

Affleck mõtiskles intervjuus ajalehele The Hollywood Reporter oma peaaegu 40-aastase sõpruse tähtsusest Damoniga.

Affleck mõtiskles intervjuus ajalehele The Hollywood Reporter oma peaaegu 40-aastase sõpruse tähtsusest Damoniga. (MARCO BERTORELLO / AFP Getty Images kaudu)

Nende ettevõtte esimene film “Air” räägib loo sellest, kuidas Nike sõlmis NBA legendi Michael Jordani tossulepingu, mis muudaks äri ja populaarset kultuuri. Paar kaasosatäitja koos Viola Davisega Jordani ema rollis ja Afflecki lavastaja.

Intervjuus tunnustab Affleck oma naist Jennifer Lopezi, kes aitas tal mõista filmi “Air” moodi ja kultuuri, ning paljastab, et naine andis talle nõu enne, kui too väljaandjaga rääkis.

“[Jennifer Lopez] ütleb mulle täna: “Lõõgastuge, ole sina ise. Lõbutse hästi. Sa oled tegelikult lõbus tüüp, kes on tõeline ja ehtne ning tundud lihtsalt nii tõsine,” ütles “Argo” staar. “Kuid nagu paljudes asjades, on tal tõesti õigus. Ja ta armastab mind. Ta otsib mind. Ta püüab mind aidata. Nii et võib-olla peaksin teda kuulama.”

Affleck ja Jennifer Lopez abiellusid 16. juulil 2022.

Affleck ja Jennifer Lopez abiellusid 16. juulil 2022. (Michael Buckner / WWD Getty Images kaudu)

Affleck tunnistas, et teda “valvati” intervjuudes, eriti pärast seda, kui tema 2021. aasta intervjuu Howard Sterniga läks levima pärast seda, kui ta paistis süüdistavat endist naist Jennifer Garnerit oma alkoholismis.

BEN AFFLECK MURESE PÄRAST, KUIDAS AVALIK KUIDAMINE TEMAST VÕIB MÕJUTADA TEMA LAPSI: “See ON TÕESTI RÕME”

Ta kordas: “Et olla selge, on minu käitumine täielikult minu vastutus. Mõte, mida ma üritasin öelda, oli kurb. Igaüks, kes on läbi elanud lahutust, teeb selle kalkulatsiooni: “Kui palju me proovime?” Me armastasime üksteist. Hoolime üksteisest. Austame üksteist.

“Ma üritasin öelda:” Kuule, vaata, ma jõin liiga palju ja mida vähem õnnelikuks sa muutud, olgu see siis sinu töö, sinu abielu, seda lihtsalt, kui su elu muutub raskemaks, kui sa teed asju, täitke auk, mis ei ole tervislik, hakkate neid asju rohkem tegema. Ma arvan, et olin selles üsna selgesõnaline.”

Affleck ja Jennifer Garner olid abielus aastatel 2005–2015 ning neil on kolm last.

Affleck ja Jennifer Garner olid abielus aastatel 2005–2015 ning neil on kolm last. (Jon Kopaloff)

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“Armageddoni” staar on olnud kaine alates 2020. aastast.

Tema film Damoniga “Air” jõuab kinodesse 5. aprillil enne Amazon Prime’i voogesitust.

Affleck on intervjuudes olnud oma alkoholismi kohta avameelne.  Ta on säilitanud kainuse alates 2020. aastast.

Affleck on intervjuudes olnud oma alkoholismi kohta avameelne. Ta on säilitanud kainuse alates 2020. aastast. (Arturo Holmes / Getty Images)

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply