Ben Affleck selgitab, miks ta Grammydel õnnetu välja nägi

0

Ben Affleck jagab tõelist lugu oma viiruslike Grammy hetkede taga selle aasta alguses.

Intervjuus ajalehele The Hollywood Reporter ütles näitleja, et tal oli oma naise Jennifer Lopezi kõrval istudes üritusel “hea aeg”, vaatamata interneti väidetele vastupidisele.

Ta tunnistas küll, et püüdis vältida saatejuht Trevor Noah’ga skeemi juures kaamera ette jäämist, kuid see tõmbas lõpuks inimeste tähelepanu.

“Ma nägin [Noah] ja ma ütlesin: “Oh, jumal,” ütles Affleck.

GRAMMYS ISTME TÄITMINE JAGAB, KUIDAS BEN AFFLECK SAAS ÕPPIDA, ET TA ON JLO „ÕETUSLIK” MEEM: „Oh jumal, SEE JÄLLE”

Ben Affleck läks otsimise pärast viiruse hulka "õnnetu" Grammyde ajal.

Ben Affleck läks Grammyde ajal “haletu” väljanägemise tõttu levima. (Johnny Nunez)

“Nad raamisid meid selles võttes, aga ma ei teadnud, et nad veerevad. Ma kummardusin tema poole [Jennifer Lopez], ja ma ütlesin: “Niipea, kui nad veerema hakkavad, libisen sinust eemale ja jätan su Trevori kõrvale istuma.” Ta ütleb: “Parem, kui te ei lahku.” See on mehe ja naise asi.”

Nende suhtlus läks viiruslikuks pärast seda, kui Grammy saatejuht istus pärast Sam Smithi vastuolulist esinemist Lopezi kõrval, teeseldes, et on oma emaga telefonis.

Natukese ajal nähti Lopezi Afflecki rinnale patsutamas pärast seda, kui nad olid omavahel sosistanud.

Paljud võtsid seda kui superstaari, kes kuidagi Afflecki noomib, kuid Afflecki sõnul polnud see ilmselt midagi sellist.

“Gone Girl” staar tunnistas, et ei teadnud tseremoonia ajal kõiki tegusid ja et tema jaoks oli see paljuski “teie naise töösündmus”.

Ben Affleck tunnistas, et soovis vältida Grammy-sketis osalemist.  Tema ja Jennifer Lopez läksid oma suhtluse tõttu populaarseks, millele Affleck kutsus "mehe ja naise asi."

Ben Affleck tunnistas, et soovis vältida Grammy-sketis osalemist. Tema ja Jennifer Lopez levisid oma suhtluse tõttu, mida Affleck nimetas “abikaasa asjaks”. (Kevin Mazur / Getty Images for The Recording Academy)

Affleck võttis vastu ka kommenteerijate süüdistused, et ta oli purjus, eriti kuna ta oli varem oma alkoholismist avanud.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

“Ma olen käinud üritustel ja olnud vihane. Olen käinud ja igavlenud. Olen käinud auhinnanäitustel ja olnud purjus, hunnik. Keegi pole kunagi öelnud, et ma olen purjus. [But at the Grammys], nad olid nagu “Ta on purjus.” Ja ma mõtlesin, et see on huvitav. See tõstatab hoopis teise asja selle kohta, kas sõltuvust on mõistlik tunnistada või mitte, sest seal on palju kaastunnet, kuid siiski on olemas tohutu häbimärgistamine, mis on sageli üsna pärssiv, “ütles ta.

“Ma arvan, et see pärsib inimesi oma elu paremaks muutmast.”

“Armageddoni” staar on olnud kaine alates 2020. aastast.

Ben Affleck ütles The Hollywood Reporterile, et ta seda tegi "hea aeg" Grammydel, kuid kirjeldas seda nii "teie naise tööüritus."

Ben Affleck ütles The Hollywood Reporterile, et tal oli Grammyde jagamisel “hea aeg”, kuid kirjeldas seda kui “teie naise töösündmust”. (John Shearer)

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

Lopez ja Affleck sõlmisid sõlme juulis 2022. Tal on kolm last – Violet, Seraphina ja Sam – oma endise naise Jennifer Garneriga. Lopez jagab endise abikaasa Marc Anthonyga kaksikuid Maxi ja Emme.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply