Bernie Marcus: “Ärganud” Silicon Valley Bank oli “globaalse soojenemise pärast rohkem mures kui aktsionäride tulude pärast”

0

Home Depot asutaja Bernie Marcus ütles reedel FNC saates “You World”, et ameeriklased “ärgata” pärast äratamist Silicon Valley Bank varises kokku, kuna nad olid “rohkem mures globaalse soojenemise pärast kui aktsionäride tulu pärast”.

Marcus ütles: “Ma ei jõua ära oodata, kuni Biden taas kõneleb ja räägib, kui suurepärane on majandus ning kuidas see liigub edasi ja muutub iga päevaga tugevamaks. Ja see näitab, et kõik, mida ta ütleb, ei vasta tõele. Ja võib-olla ärkavad ameeriklased lõpuks üles ja mõistavad, et elame väga rasketel aegadel, et tegelikult võib majanduslangus olla juba alanud. Kes teab? Aga see ei näe hea välja. Mul on kahju kõigi nende inimeste pärast, kes kaotasid kogu oma raha selles ärkamispangas. Teate, oli murettekitavam kuulda, et pangaametnikud müüsid oma aktsiad maha enne, kui see juhtus. See on minu jaoks masendav. Kes teab, kas justiitsministeerium läheks neile järele? Nad on ärkvel seltskond, nii et ma arvan, et mitte. Ja tõenäoliselt pääsevad nad sellest.

Ta jätkas: “Ma arvan, et süsteem ja administratsioon on pannud paljud neist pankadest rohkem muretsema globaalse soojenemise pärast kui aktsionäride tulu pärast. Ja neid panku juhitakse halvasti, sest kõik on keskendunud mitmekesisusele ja kõikidele ärganud probleemidele ega keskendu ühele asjale, milleks nad peaksid, ehk aktsionäride tuludele. Aktsionäride ja nende töötajate kaitsmise asemel muretsevad nad rohkem sotsiaalpoliitika pärast. Ja ma arvan, et see on ilmselt halvasti juhitud pank. Nad on seal olnud palju aastaid. On kahetsusväärne, et nii paljud inimesed kaotasid raha, kes seda tagasi ei saa.»

Marcus järeldas: “Fed jätkab intressimäärade tõstmist ja inflatsioon liigub vales suunas. See ei jää sinna, kus ta olema peaks. Inimesed on hädas. Inimesed ei saa oma arveid maksta. Nad ei saa oma paake gaasiga täita. Ja kui te arvate, et see on hea märk, siis ma ei usu, et see nii on. Ja meil on administratsioon, mis on selle suhtes nüri. Nad lihtsalt räägivad toredatest aegadest ja sellest, kui hea see on. See ei ole hea. Keegi terve mõistusega inimene peab sisse tulema ja aru saama, et kahte asja ei saa teha. Esimene, te ei saa intressimäärasid jätkuvalt tõsta. Sa ei saa hoida inflatsiooni nii tugevana kui see on. Ja te ei saa inimesi maksustada rohkem kui nad on. Tema ettepanek maksustada keskklass ja rikkad on umbes sama rumal, nagu ma olen seda pikka aega kuulnud. Sellise majanduslanguse ajal te selliseid asju ei tee.”

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply