Biden ütleb, et Carter palus tal oma kiidukõne esitada

0

14. märts (UPI) – Gruusias haiglaravis viibiv endine president Jimmy Carter on palunud Joe Bidenil oma järelkõne pidada, ütles president.

President Joe Biden teatas esmaspäeva õhtul enne umbes 40 osavõtjat Demokraatliku Rahvuskomitee rahakogumisel Californias Rancho Santa Fe eramajas, mis asub basseini ajakirjanduse andmetel umbes 25 miili San Diegost põhja pool.

“Veetsin aega Jimmy Carteriga ja see sai temaga lõpuks kinni, kuid nad leidsid viisi, kuidas hoida teda palju kauem, kui nad eeldasid, sest nad leidsid läbimurde,” ütles ta.

“Ta palus mul oma järelehüüde teha,” lisas president, enne kui end näiliselt ilmutuse eest vabandas.

“Vabandage, ma ei peaks seda ütlema.”

Carter, kes oli Ameerika Ühendriikide president aastatel 1977–1981 ja on 98-aastasena ajaloo vanim elusolev president, otsustas 18. veebruaril veeta oma ülejäänud päevad haiglaravis oma heategevusorganisatsioonis Pains, Ga. , ütles Carteri sihtasutus 18. veebruari avalduses.

Carteri sihtasutus ütles, et otsus järgnes “reale lühikesele haiglaravile”.

Eelmise kuu lõpus ütles endise presidendi õetütar Leanne Smith, et “tal on temas veel aega.”

Valge Maja pressisekretär Karin Jean-Pierre ütles 23. veebruaril ajakirjanikele pärast teadet, et Carter asus haiglaravile, et kahe presidendi suhe on olnud aastakümneid.

“See ulatub tagasi aastasse 1976, kui toonane valitsus. Carter kandideeris presidendiks ja tollane Sen. Biden oli sel ajal esimene senaator, kes Jimmyt toetas,” ütles ta.

“President Carter on keegi, keda president Biden tõeliselt austab.”

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply