Bideni administratsioon toetab seadusi, mis aitavad välismaist tehnoloogiat keelata, sealhulgas TikTok

0

Bideni administratsioon toetab kahepoolsete õigusaktide kiiret vastuvõtmist, mis aitaks “keelata või keelata” välismaist tehnoloogiat, sealhulgas Hiina sotsiaalmeediarakendust TikTok.

President Joe Bideni riikliku julgeoleku nõunik Jake Sullivan tegi esimest korda välismaist tehnoloogiat käsitlevate seaduste kaalumisel avalduse, öeldes: “Me kiidame kahepoolset senaatorite rühma”, kes tutvustas teavet ja sidet ohustavate turvaohtude ilmnemise piiramist. Tehnoloogia (RESTRICT) seadus.

“Ootame selle seaduseelnõu kallal töötamist nii demokraatide kui ka vabariiklastega ning kutsume Kongressi üles kiiresti tegutsema, et see presidendi lauale saata,” lisas Sullivan.

Seadusandlus tutvustati Senati luurekomitee esimees Mark Warner (D-VA) ja senaator John Thune (R-SD) volitavad teisipäeval kaubandusministrit kuue välismaise vaenuriigi välistehnoloogia USA-sse sisenemise keelamiseks või keelamiseks. mis lõpuks hõlmaks TikToki Hiinas asuvat emaettevõtet.

Nädalavahetusel edasi Fox News pühapäev, Warner ütles, et seadusandlus loob “süsteemse lähenemisviisi”, et keelata või keelata vajadusel Ameerikasse siseneda välismaist tehnoloogiat. Ja kuigi see ei ole otseselt suunatud TikToki emaettevõttele Bytedance, on see selge sihtmärk.

“Nad võtavad ameeriklastelt andmeid, mitte ei hoia neid turvaliselt, kuid TikToki puhul teeb mulle rohkem muret see, et see võib olla propagandatööriist. Sellised videod, mida näete, edendaksid ideoloogilisi küsimusi,” rääkis Warner Fox News pühapäev, samas tunnistades, et üle 100 miljoni ameeriklase kasutab populaarset videojagamisrakendust 90 minutit päevas.

“Kui vaadata seda, mida TikTok Hiina lastele näitab, mis on seotud teaduse ja inseneritööga, võrreldes sellega, mida meie lapsed näevad, on erinevus radikaalselt,” lisas ta.

Kahepoolsed õigusaktid tulevad, kuna Hiinaga seotud platvormid, nagu TikTok, on pälvinud palju tähelepanu, kuna need on ameeriklaste privaatsusprobleem ja riikliku julgeoleku oht. Hiljuti andis Bideni Valge Maja välja käskkirja, mis andis kõigile valitsusasutustele 30 päeva aega Hiina sotsiaalmeediarakenduse TikTok kõrvaldamiseks, mis on nüüd seadusega keelatud kõigis USA valitsuse seadmetes.

Bideni administratsioon tegi direktiivi pärast eelmisel aastal vastu võetud seadusandlust, andes administratsioonile aega 60 päeva kehtestada seadus pärast kasvavat riikliku julgeoleku muret selle pärast, milliseid andmeid Hiina sotsiaalmeediarakendus kogub ja kes pääseb andmetele juurde.

TikTokile pole võõrad USA ametnike väljakutsed. Paljud kubernerid on teatanud, et nad keelavad TikTokil ja teistel Hiinaga seotud ettevõtetel osariigi valitsuse seadmetes viibimise. Lisaks üritas 2020. aastal tollase presidendi Donald Trumpi administratsioon TikToki keelata, mille tulemusel loovutas Hiina sotsiaalmeediarakenduse emaettevõte platvormi Ameerika ettevõttele.

Jacob Bliss on Breitbart Newsi reporter. Kirjuta talle aadressil jbliss@breitbart.com või jälgige teda Twitteris @JacobMBliss.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply