BTC/USD tehniline analüüs

0

Alloleval päevagraafikul näeme, et suutmatus ületada kõrgeimat 25231-l ja erinevus MACD-st on tõepoolest viinud hinna tagasitõmbumiseni 21509-ni. turg, kuna murrang madalam avaks ukse suuremaks languseks 18152 toe poole.

Ostjad püüavad seda taset kaitsta, kuid see taandub peamiselt järgmistele USA majandusandmetele. Bitcoini põhialused on üha langevamad, kuna turuhinnad muutuvad Fed-i järsemaks ja sellest tulenevalt on võimalik raske maandumine.

Tegelikult põhjustasid viimase müügipakkumise Föderaalreservi esimehe Powelli kommentaarid, kus ta avas märtsi koosolekul ukse 50 bps tõusuks, kui andmed on tugevad ja lõppmäär on kõrgem. Seega olge NFP ja CPI aruannete ees, sest möödalaskmised peaksid viima Bitcoini tõusuni ja löökidega läbimurdeni ja suure müügini.

Alloleval 4-tunnisel graafikul näeme, et väljamüügid on olnud väga tugevad ja kiired, kui hind lipumustrist välja murdis. See võib viidata sellele, et ostjad on nõrgad ja iga väikese nõrkuse märgi korral loobuvad.

Teisest küljest on müüjatel täielik kontroll, mida toetavad põhialused ja tehnilised omadused. Ostjad vajavad nüüd pausi trendijoonest kõrgemale, et oma veendumus tagasi saada, kuid seda tõenäoliselt ei juhtu, kui USA andmed ei hakka ootustele vastama.

Alloleval 1-tunnisel graafikul näeme, et peamise tugitaseme lähedal on suur erinevus. See on märk hoo nõrgenemisest tõenäoliselt seetõttu, et turg ootab peamisi majandusaruandeid enne uutele positsioonidele pühendumist.

Siinne seadistus tundub väga määratletud: kui NFP homme ületab ootusi, siis peaksime pausi madalamaks saama ja sellele järgnema karupeo, teisest küljest, kui andmed eiravad ootusi, hüppavad ostjad agressiivselt ja viivad hinna esimesele poole. sihtmärk 22647.

Denial of responsibility! pacificpinesrv.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply