Bullsi mängija Alex Caruso süvendab Miami Heati vastu jala nikastust

0

Alex Caruso süvendab Miami Heati vastu taas jala nikastust ilmus algselt NBC Sport Chicago

Alex Caruso süvendas uuesti laupäeva õhtul kodus Miami Heati vastu vasaku jala nikastust.

Ta lahkus mängust lõplikult teisel veerandajal seisul 6:55. Enne lahkumist mängis ta veidi alla 10 minuti mänguaega. Caruso viskas enne mängust lahkumist viis punkti ja andis kahe korvivise.

Mängu järel mainis peatreener Billy Donovan, et vigastus on ihaldatud ründajal tõenäoliselt ülejäänud hooajal.

“Ma lihtsalt arvan, et see on midagi, millega ta peab sel hooajal hakkama saama,” sõnas Donovan. “See on nii, nagu see on. Puhkamiseks pole lihtsalt piisavalt aega. Ta teeb võõrutusravi seisukohast kõik, mis võimalik. Ma tean, et meie meditsiinitöötajad ja arstid tundsid end temaga mängides (täna õhtusse minnes) mugavalt. see sõltub temast ja sellest, kuidas tal läheb.”

SEOTUD: Miks Beverley juhtroll Bullsis on vaieldamatu

See pole esimene kord sel hooajal, kui Caruso vigastuse tõttu mänguaega vahele jätab. Sel hooajal on ta seni mänginud 70 võimalikust mängust 58-s. Ta on alustanud 27 mänguga.

The Pullid‘ tavahooaeg on lõppemas. Neil on hooaja lõpuni jäänud 12 mängu ja nad jäävad play-in turniiri äärele.

Selle kirjutamise seisuga on neil idakonverentsi edetabelis 10. koht. Neil on võimalus võistelda play-in turniiril, kui nad vastu peavad.

Caruso on Bullsi kaitsestrateegia oluline osa ja patenteeritud põrandakindral. Tal on sel hooajal NBA paremuselt kaheksas kaitsereiting. Rünnakul kogub ta keskmiselt 5,6 punkti, 3,1 lauapalli ja 3,1 korvisöötu.

Bulls Talk Podcasti jälgimiseks klõpsake siin.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply