California kuberner Gavin Newsomi testid on pärast reisilt naasmist koronaviiruse suhtes positiivsed

0

USA demokraadist California kuberner Gavin Newsom andis teadaolevalt positiivse koronaviiruse testi pärast naasmist seletamatult reisilt California osariigis Bajasse.

“Kuberner Gavin Newsom on pärast kergete sümptomite ilmnemist andnud positiivse tulemuse COVID-19 suhtes, teatas tema büroo. Ta isoleeritakse järgmiseks viieks päevaks. Tema büroo kinnitab, et tema üleriigiline ringreis kestab veel järgmisel nädalal,” säutsus kolmapäeval California kapitooliumi korrespondent Ashley Zavala.

Nagu Breitbart News teatas, naasis Newsom sel nädalal Californiasse pärast seletamatut reisi California osariiki Bajasse, vaatamata talvetormi tõttu kehtestatud erakorralisele seisukorrale, mis nägi mõnes piirkonnas enneolematut vihma ja Lõuna-California mägikogukondades sadas lund:

Newsomi äraoleku ajal jäid meeleheitel elanikud mägikogukondadesse kinni, paljudel oli toit, kütus ja ravimid otsa saanud. Kohati polnud lubatud California rahvuskaardi abi veel saabunud.

Pühapäeval kell 11.26 andis Newsomi büroo välja kaheksasõnalise pressiteate, milles teatati, et kuberner on osariiki naasnud. Pealkiri rääkis Newsomi ajakavast, kuid ei sisaldanud tema plaanide kohta üksikasju.

Pühapäeva hilisõhtul avaldas tema büroo veel ühe pressiteate, milles kirjeldas Newsomi kohtumisi “täna” osariigi hädaolukordadele reageerimise ametnikega. Tema büroo jagas ka Newsomi pilti, kui ta nende ametnikega kohtus.

Mõned California elanikud on väljendanud pettumust, tundes, nagu oleksid nad jäetud omapäi.

Newsom võttis sel nädalal aega ka abordiäärmusluse õhutamiseks, öeldes, et osariik boikoteerib Walgreensi, kui see keeldub naiste aborditablette kandmast.

California ei tee äri @walgreens— või mis tahes ettevõte, mis hoiab end äärmuslaste ees ja seab ohtu naiste elud. Oleme valmis, ”ütles Newsom esmaspäeval.

Newsom esitas oma deklaratsiooni pärast seda, kui Walgreens ütles, et see järgib vähemalt 20 vabariikliku osariigi nõudeid, mis on abordid keelustanud. Peaprokurörid on hoiatanud, et Walgreens rikub seadust, kui ta selliseid ravimeid tarnib.

“Ma rakendan seadusi nii, nagu on kirjutatud,” ütles vabariiklasest Missouri peaprokurör Andrew Bailey kirjutas kirjas, millele on alla kirjutanud veel 19 peaprokuröri. “See hõlmab seadusi, mis kaitsevad naiste ja nende sündimata laste tervist.”

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply