Cardin: DC Crime Bill ei ole peavoolust väljas

0

Kolmapäevases saates “Morning Edition” eetris olnud intervjuus NPR-iga kaitses senaator Ben Cardin (D-MD) Columbia ringkonna kuritegude seaduseelnõu, väites, et kavandatav seadusandlus ei ole peavoolust väljas, vaid vabariiklased. esitles seda sellisena ja demokraadid oleksid pidanud vabariiklaste vastu võitlemisel selle meetmega paremini hakkama saama.

NPR poliitkorrespondent Susan Davis ütles: “Teised demokraadid, nagu Marylandi senaator Ben Cardin, toetavad DC kuritegevuse seaduseelnõu ja on pettunud, et mõned sätted õõnestavad plaani, mis karmistaks ka karistusi selliste asjade eest nagu relvakuriteod.”

Seejärel mängis ta Cardini klipi, milles ta ütles: “Ma ei arva, et see on peavoolust väljas, kuid ma ei usu, et vabariiklased seda niimoodi esitasid. Ja ma arvan, et me ei olnud selle vastu võitlemisel tõhusad, sest vaatasime seda protsessi vaatenurgast.

Jälgi Ian Hanchett Twitteris @IanHanchett

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply