Chicago linn saadab peagi automaatseid pileteid autojuhtidele, kes blokeerivad jalgrattateid

0

Valvekaamerad, mida Chicago autojuhid armastavad vihata, paiskavad peagi välja järjekordse posti teel saabuvate piletite laviini – seekord sihikule juhid, kes blokeerivad bussi-, jalgratta-, ülekäiguradasid ja laadimistsoone.

Peaaegu 20 aastat pärast seda, kui CTA eksperiment busside valvekaameratega ebaõnnestus, nõustus linnavolikogu seda uuesti proovima – ja siis mõned.

Täiesti uus partii pileteid genereerivaid kaameraid paigaldatakse CTA bussidele ja teistele ühistranspordisõidukitele, samuti linnasõidukitele, valgustuspostidele ja muule linnahalli poolt määratud kinnistule.

Autojuhte, kes on tabatud liiklusvoo takistamisel bussi-, jalgratta-, ülekäiguradade ja laadimisalade blokeerimisega, saavad nende rikkumiste eest automaatselt trahvi – pärast ühte hoiatust. Tsitaadid jõuavad postkasti mitte varem kui 30 päeva pärast süsteemi installimist.

Eesotsas linnapea Lori Lightfoot ja kesklinna 2nd Ward Ald. Brian Hopkins ja 42. Ward Ald. Brendan Reilly, nõukogu kiitis kolmapäeval mahasurumise heaks ilma ühegi aruteluta.

See nõuab paari kaheaastase pilootprogrammi loomist, mis toimivad kuni 2025. aasta juunini tsoonides, mis ulatuvad Michigani järvest Ashland Avenue’i ja North Avenue’st Roosevelt Roadini.

Esimene lubaks linnal kanda registreeritud sõidukiomanikele ratta-, bussi-, ülekäiguradadel ja bussipeatustes parkimise kohta posti teel pileteid. Teine kasutaks “numbrimärgi lugemise kaameratehnoloogiat”, et tõhusamalt pileteid teha sõidukijuhtidele või ettevõtetele, kes pargivad kahekordselt või pargivad liiga kaua kaubanduslikes laadimistsoonides.

ROHKEM: kus oodata esimest sõiduradade sulgemist ja kui kaua Kennedy ehitus algab järgmisel nädalal

Esimene Ward Ald. Daniel La Spata on tunnistanud, et mõned peavad pilootpiirkonda liiga väikeseks, samas kui teised nimetavad seda linna järjekordseks tulude haaramiseks.

“Mulle meeldiks, kui see linnale raha ei teeniks. Palun, palun, pöördume kahe aasta pärast ümber ja ütleme: “Me ei saanud sellest peenrahagi, sest elanikud ja ettevõtted tegid täpselt seda, mida nad pidid – see ei tähenda lihtsalt ratta- ja bussiradadele parkimist,” ütles La Spata. .

Mida ütlevad transpordieksperdid

Transpordivolinik Gia Biagi on nimetanud määrust “oluliseks sammuks” kiirema, usaldusväärsema ja tõhusama CTA bussiteenuse pakkumisel ning kesklinna tänavate jalakäijate ja jalgratturite jaoks ohutumaks muutmisel.

„See heidutab juhte ebaseaduslikult parkimast kohtades, mis seavad ohtu meie kõige haavatavamad kasutajad: jalgrattaga sõitjad, jalutavad inimesed, ratastoolis inimesed. Need on haavatavuse punktid. Seega teeme kõik endast oleneva, et muuta see turvaliseks,“ on Biagi öelnud.

Advokaadirühma Bike Lane Uprising asutaja Christina Whitehouse on öelnud, et rattakogukond tervitab kõiki mahasurumisi, mis takistavad autojuhtidel “rattaradu ebaseaduslikult blokeerimast ja sõitmisest”.

Kuid Whitehouse on väitnud, et ka ebaseaduslikud ehitusplatsid peaksid olema osa mahasurumist ja tarbesõidukeid tuleks trahvida rohkem kui eraisikuid.

“Oleme näinud kõigi aegade rekordiliselt rattasõidul hukkunuid,” ütles Whitehouse. “Ja see on nii hull, et me isegi ei räägi enam kriitilistest vigastustest.”

Londoni linn oli teerajajaks ideele kasutada bussi väliskaameraid, et naelutada autojuhte, kes blokeerivad bussiradu ja bussipeatusi.

Kuidas ja kust saate pileti osta

Pileteid genereerivad kaamerad paigaldatakse peagi CTA bussidele ja teistele ühistranspordisõidukitele, samuti linnasõidukitele, valgustuspostidele ja muule linnahalli poolt määratud kinnistule.

Autojuhte, kes on tabatud liiklusvoo takistamisel bussi-, jalgratta-, ülekäiguradade ja laadimisalade blokeerimisega, saavad nende rikkumiste eest automaatselt trahvi – pärast ühte hoiatust.

Tsitaadid jõuavad postkasti mitte varem kui 30 päeva pärast süsteemi installimist.

Millal see algab?

Linn pole alguskuupäeva paika pannud, kuna otsitakse kaameramüüjaid ja asukohti.

Uue algatusega kaasneb aga paar kaheaastast pilootprogrammi tsoonides, mis ulatuvad Michigani järvest Ashland Avenue’i ja North Avenue’st Roosevelt Roadini.

Programmid toimivad eeldatavasti 2025. aasta juunini.

Esimene programm annaks linnale volituse registreeritud sõidukiomanikele ratta-, bussi-, ülekäiguradadel ja bussipeatustes parkimiseks posti teel pileteid.

Teine kasutaks “numbrimärgi lugemise kaameratehnoloogiat”, et tõhusamalt pileteid teha sõidukijuhtidele või ettevõtetele, kes pargivad kahekordselt või pargivad liiga kaua kaubanduslikes laadimistsoonides.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply