Chicago linnapeade võidujooks, 14 linnavolikogu võistlust viis 4. aprilli teise vooruni

0

Kui posti teel saadetud hääletussedelite saamiseks on jäänud vaid üks päev, näib, et järgmisel kuul toimuvate valimiste teise vooru linnapeavõistlusega ühinevad enam kui tosin Chicago linnavolikogu võistlust.

Viimaste häälte koguarvu järgi Chicago valimisnõukogustvalimistel on antud üle 566 000 hääletussedelite, posti teel häälte laekumise ja ülelugemise tähtaeg läheneb 14. märtsile.

Mitmed ametisolevad Chicago linnavolikogu liikmed, sealhulgas Ald. Chris Taliaferro, Jim Gardiner ja Monique Scott on nende hulgas, kes ootavad teist vooru, samas kui vabad kohad paljudes jaoskondades nõuavad ka teist hääletusvooru.

Kuigi posti teel saadetud hääletussedelid on jätkuvalt põhjustanud arvude kõikumist, on neist kolmapäevast saadik tagastatud vaid 337 sedelit, kusjuures valdav osa neist saabus esmaspäeval välismaalt ja sõjaväe valijate kaudu.

CBOE sõnul ei ole tagastatud ligi 43 000 posti teel hääletamise sedelit ja nad eeldavad, et peaaegu kõik need ei jõua teisipäevaseks tähtajaks kohale.

Siin on olukord, kus on üks päev, enne kui CBOE lõplikud tulemused välja kuulutab.

Chicago linnapea valimised

Paul Vallase kogus on veidi alla 33% häälte koguarvust, teisena lõpetas Brandon Johnson 21,6%. Linnapea Lori Lightfoot kogus 16,8% häältest ning esiviisiku moodustasid Jesus “Chuy” Garcia ja Willie Wilson.

Mitmed küsitlused on näidanud, et Vallase edumaa on napp, kuid tihe võidujooks järveäärsete elanike ja linna latiinoelanike vahel võib võistluse tulemust mõjutada.

Jaoskond 4

Lamont Robinson on olnud mugavalt valimiste teises voorus, kuna kandidaadid võistlevad Aldi asemel. Sophia King ja Prentice Butler on säilitanud veidi üle 100 hääle Ebony Lucase ees, mis tähendab, et Butler läheb tõenäoliselt 4. aprillil vastamisi Robinsoniga.

5. jaoskond

Võidujooks Aldi asendamiseks. Leslie Hairston taandub Desmon Yancyle ja Martina Hone’ile, kusjuures viimane kandidaat võidab Renita Wardi teise vooru koha eest.

6. jaoskond

4. aprilli teisel voorul kandideerivad Aldi asemel Richard Wooten ja William Hall. Roderick Sawyer.

Jaoskond 10

Ald. Susan Sadlowski-Garza tagasivalimiseks ei kandideerinud, tema asemel teenisid teise vooru kaks kohta Peter Chico ja Ana Guajardo.

11. jaoskond

Ald. Nicole Lee, kelle Lightfoot eelmisel aastal ametisse nimetas, läheb selle koha säilitamiseks vastamisi Anthony Ciaravinoga.

Jaoskond 21

Ronnie Mosley ja Cornell Dantzler võistlevad 21St jaoskonna äravool Aldi asemele. Howard Brookins Jr.

Jaoskond 24

Ald. Monique Scott, kelle ametisse nimetas samuti Lightfoot, sai oma jaoskonnas 45,3% häältest, kuid sellest ei piisanud teise vooru vältimiseks, sest ta läheb järgmisel kuul vastamisi Creative Scottiga.

Jaoskond 29

Ald. Chris Taliaferrol jääb teise vooru vältimiseks tõenäoliselt napilt puudu häältest, sest ta läheb 4. aprillil vastamisi CB Johnsoniga.

Jaoskond 30

Ald. Ariel Reboyrase koht langeb teiseks vooruks, Jessica Gutierrez ja Ruth Cruz võistlevad.

Jaoskond 36

Ald. Gilbert Villegas kogus 46,5% häältest ja läheb 4. aprilli valimiste teisel voorul vastamisi Leonor Torres Whittiga.

Jaoskond 43

Ald. Timmy Knudsen kogus oma jaoskonnas 26,84% häältest ja läheb 4. aprilli valimiste teisel voorul vastamisi Brian Comeriga.

Jaoskond 45

Ametis olev Ald. Ka Jim Gardineri ootab ees teine ​​voor, kes kogus 48% häältest. Järgmisel kuul läheb ta võistlusel vastamisi Megan Mathiasega.

Jaoskond 46

Aldi väljavahetamise võidujooksus. James Cappleman, Angela Clay ja Kim Walz lähevad väljakule, kes on kogunud jaoskonnas enam kui 60% häältest.

Jaoskond 48

Ald. Harry Ostermani koht langeb teisele voorule Joe Dunne’i ja Lena Manaa-Hoppenworthi vahel, kusjuures kaks kandidaati said vastavalt 26,3% ja 22,9% häältest.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply