Chicago linnapeakandidaadid käsitlevad nädalavahetuse foorumil mitmesuguseid teemasid

0

Chicago linnapeakandidaadid Brandon Johnson ja Paul Vallas jätkasid laupäeval oma jõupingutusi toetuse suurendamiseks ja valijate meelitamiseks, pidades silmas 4. aprilli valimisi.

Kandidaadid peatusid hommikutundidel iga-aastasel Woodlawni kogukonna tippkohtumisel, enne kui osalesid hiljem päeval Kenwoodi akadeemias foorumil.

“See on võitlus vanaaegse poliitika vahel, mis on jätnud eeskätt mustanahalised kogukonnad selja taha ja parema ja tugevama tee vahel,” ütles Cooki maakonna volinik Johnson foorumil.

Kahetunnist foorumit korraldasid mitmed rühmad, sealhulgas Aafrika-Ameerika juhtide koalitsioon. Mõlemad kandidaadid vastasid paljudele küsimustele, nagu avalik turvalisus, majandusareng ja haridus.

“Ta oli viis aastat õpetaja minu ehitatud koolis ja sellest ajast alates on ta olnud ametiühingute organiseerija ja ametiühingukonsultant CTU-s ning saab endiselt palka,” ütles Chicago Public Schoolsi endine tegevjuht Vallas Johnsonile viidates.

Johnson ütles vahepeal, millele ta on pühendunud – kui valituks osutub.

“…Tagades, et selle linna ülirikkad maksaksid oma õiglase osa maksudest,” ütles ta. “See on tegelikult demokraatlik väärtus, sellepärast mu vastane ei pühendu sellele, ta ei tee seda.”

Vallas käsitles oma erakondlikku kuuluvust, kui talt küsiti kommentaaride kohta, mida ta 2009. aasta intervjuu ajal tegi.

“Nii et lõppude lõpuks olen ma alati olnud eluaegne demokraat,” ütles ta. “See on olnud minu ajalugu, need on ametid, kuhu ma kandideerin. Olen neid alati toetanud.”

Vahepeal küsisid moderaatorid Johnsonilt kommentaare, mida ta politseile raha tagastamise kohta tegi.

“Ma ei eitanud kunagi avalduse tegemist ja ma ütlesin seda.. ja ma ei kavatse politseile raha tagasi maksta,” ütles ta.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply