Chicago piirkonna kiirteel tulistamisi põhjustab üha sagedamini maanteeraev, teatab osariigi politsei

0

Kuigi kiirteel tulistamised Chicago piirkonnas langevad jätkuvalt kahe aasta tagusest kõrgest arvust, põhjustavad Illinoisi osariigi politsei andmetel neid üha sagedamini liiklusraevu juhtumid.

2022. aastal teatati liiklusraevust umbes 40% Chicago piirkonna 140 kiirtee tulistamisest, mida Illinoisi osariigi politsei uuris, teatas agentuur avalduses.

Osariigi politsei teatas, et see on järsk tõus võrreldes 2021. aasta tulistamiste kohta teatatud liiklusraevu 12%ga, mis sel aastal oli kokku 264.

Osariigi politsei teatas, et liiklusraevust on teatatud vähemalt üheksas 22 kiirtee tulistamisest, millest sel aastal on teatatud. Eelmisel aastal teatati Chicago piirkonna kiirteedel 32 tulistamisest.

Eelmisel aastal, 3-aastane Mateo Zastro lasti surmavalt maha, kui ta istus Southwest Side’is oma ema maasturi tagaistmel. Politsei teatel sai tulistamise alguse maanteeraev.

Aktivistid tulid tänavatele, et jagada flaiereid maanteeraevu ja relvade surmava segu kohta pärast seda juhtumit.

Maanteeraevu intsidendid saavad sageli alguse autojuhtidest, kes solvuvad selle peale, et teine ​​juht ei lase neil mööda või sõidab taga, teatas osariigi politsei AAA Foundationi uuringule viidates.

Autojuhtidel, kes tunnevad, et agressiivne autojuht on nende sihikule sattunud, soovitatakse vältida inimesega silmsidet ja mitte teha tema suunas žeste, teatas osariigi politsei.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply