Chicago riskikapitaliettevõtte juhtivpartner reageerib Silicon Valley panga kokkuvarisemisele

0

Pärast kahe panga vapustavat kokkuvarisemist on riskikapitalitööstus saamas kõva õppetundi kuulmise kohta ja emotsionaalne võib tekitada panganduses ebastabiilsust.

USA regulaatorid sulgesid reedel Silicon Valley panga pärast seda, kui see koges traditsioonilist pankrotti, kus hoiustajad tormasid oma raha korraga välja võtma. Tegemist on suuruselt teise panga pankrotiga USA ajaloos, jäädes maha vaid Washingtoni Mutuali 2008. aasta pankrotist. Kuid rahaline verevalamine oli kiire; Samuti kukkus läbi New Yorgis asuv Signature Bank.

Üks Chicago juhtivpartner, kes asutas riskikapitalifirma, rääkis NBC 5-le, et hoiab oma kliente mitmekesisemana ja püüab pärast stressirohket nädalavahetust hirme vaigistada.

“Avalik sentiment on midagi, mida me ei saa ennustada ega kontrollida,” ütles Vitalize Venture Capitali juhtivpartner Gale Wilkinson. “Kui me oleksime kõik oma kapitali panka jätnud, oleksime kõik korras olnud. Aga kui pangajooks hakkab minema… seda ei saa peatada.”

Arengud muutsid turud segaseks, kuna kauplemine algas esmaspäeval. Aasia ja Euroopa turud langesid, kuid mitte dramaatiliselt, ja USA futuurid langesid.

President Biden tegi esmaspäeval märkused oma administratsiooni jõupingutuste kohta leevendada ebakindlust pangandussüsteemi pärast Silicon Valley panga kokkuvarisemist ja Signature Banki sulgemist.

Püüdes suurendada usaldust pangandussüsteemi vastu, teatasid rahandusosakond, föderaalreserv ja FDIC pühapäeval, et kõik Silicon Valley panga kliendid on kaitstud ja saavad oma raha juurde pääseda.

President Joe Biden, kes kõneles Valgest Majast vahetult enne reisi läänerannikule, ütles, et püüab võtta vastutajad vastutusele ning nõudis suuremate pankade paremat järelevalvet ja reguleerimist. Ja ta lubas, et maksumaksjad ei kanna kahju.

“Peame saama juhtunu kohta täieliku ülevaate,” ütles ta. “Ameeriklased võivad olla kindlad, et pangandussüsteem on turvaline.”

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply