Christina Ricci väidab, et pärast seksistseenist keeldumist ähvardati teda kohtuasjaga

0

Christina Ricci paljastas, et teda ähvardati kohtuasjaga pärast seksistseenis osalemise vastulauset.

“Yellowjackets” staar rääkis šokeerivast hetkest, arutledes selle üle, kuidas Hollywoodi dünaamika on pärast näitlejakarjääri algust muutunud.

“See on tõesti suurepärane. Meie vanemad daamid räägime sellest kogu aeg. On hämmastav näha, et nad ei pea tingimata läbi elama asju, mida meie pidime läbi elama. Nad võivad öelda: “Ma ei taha selle seksistseeni tegemiseks, “ma ei kavatse alasti olla,” selgitas Ricci saates “The View” esinedes.

JOHNNY DEPP “SELETAS HOMOSEKSUAALSUST” CHRISTINA RICCILE, KUI TA OLI Üheksa-AASTANE

Christina Ricci paljastas, et teda ähvardati kohtuasjaga pärast seksistseenis osalemise vastulauset.

Christina Ricci paljastas, et teda ähvardati kohtuasjaga pärast seksistseenis osalemise vastulauset. (Getty Images)

“Nad võivad seada endale piirid, mida meil kunagi teha ei lubatud. Keegi ähvardas mind korra kohtusse kaevata, sest ma ei tahtnud seda seksistseeni teatud viisil teha. See on tõesti muutunud ja seda on tore näha.”

Ricci esindajad ei vastanud kohe Fox News Digitali kommentaaritaotlusele.

Koos rolliga filmis “Yellowjackets” mängis 43-aastane näitlejanna Netflixi filmis “Kolmapäev”, mis on filmi “The Addams Family” kõrvalosa. Ricci oli kõigest 10-aastane, kui sai 1991. aasta filmis kolmapäevase Addamsi rolli.

Christina Ricci mängib Netflixi peaosas "kolmapäeval," spin-off "Perekond Addams."

Christina Ricci mängib peaosa Netflixi filmis “Kolmapäev”, mis on filmi “The Addams Family” kõrvalosa. (Gilbert Flores / Variety Getty Images kaudu)

Christina Ricci riputab liha stseenis filmist "Addamsi pereväärtused" aastal 1993.

Christina Ricci rippus liha stseenis filmist “Addams Family Values” 1993. aastal. (Paramount/Getty Images)

CHRISTINA RICCI magab IKKA 8-AASTASE POJA KÜLIL, AJAL TÜTAR ON UNEMATREERITUD

Mullu juunis ehtis kahekordne Emmy-nominent näitlejanna Variety esikaant “Euphoria” staari Sydney Sweeneyga ning neil kahel tekkis seksistseenides osalemise teemal avameelne vestlus.

Christina Ricci vestles ausalt "Eufooria" staar Sydney Sweeney seksistseenides osalemisest.

Christina Ricci vestles “Euphoria” staari Sydney Sweeneyga seksistseenides osalemise teemal avameelselt. (Getty Images)

25-aastane Sweeney mõtiskles selle üle, kuidas tal on mugav seda kõike suurel ekraanil näidata ja milline on see kogemus.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“See on väga turvaline keskkond. Mul on väga hea meel, et tulen üles ajal, mil selles protsessis on nii palju läbi mõeldud ja meil on nüüd intiimsuse koordinaatorid,” ütles Sweeney meediaväljaandele.

Ricci vastas: “Ma pole paar aastat seksistseene teinud. Olen selles vanuses, et nad ei palu sul enam nii palju neid teha. Ma mõtlen, et ma ei naudi neid väga.”

Christina Ricci paljastas varem, et püsis võttel kogu aeg alasti, et tekitada teistes ebamugavust.

Christina Ricci paljastas varem, et püsis võttel kogu aeg alasti, et tekitada teistes ebamugavust. (Getty Images)

Ricci märkis ka, et ta oli võttel kogu aeg alasti, et tekitada teistes ebamugavust.

MEELELAHUTUSE UUDISKIRJA SAAMISEKS LIITUMINEKS KLIKI SIIA

“Asi, mis tekitas minus ebamugavust, oli see, et teised inimesed tundsid end alasti olles ebamugavalt. Nii et see, mida ma tegin – ja sul ilmselt ei lubataks seda praegu teha –, jäin lihtsalt alasti. Ma olin nagu:” Ära tee seda. ma tunnen end imelikult, nagu oleksin inimene, kellel on häbi. Rääkiksin meeskonnaliikmetega alasti,” selgitas ta.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply