Cleveland Fedi keskmine CPI +0,6% m/m vs +0,7% varem

0

Clevelandi Föderaalreserv arvutab osa USA tarbijahinnaindeksi printimisest, et pakkuda pilti alusinflatsioonist, ja see on jätkuvalt problemaatiline.

  • mediaan CPI +0,6% m/m vs +0,7% varem
  • 16% kärbitud keskmine +0,5% vs +0,6% varem
  • Aasta keskmine mediaan 7,2% vs 7,1% varem
  • 16% kärbitud keskmine +6,5% vs +6,6% varem

Vähemalt liigub õiges suunas.

Clevelandi keskpanga indikaatori selgitus:

Keskmise tarbijahinnaindeksi arvutamiseks vaatab Clevelandi föderaalreservi pank tööstatistika büroo (BLS) avaldatud kaupade ja teenuste hindu. Kuid selle asemel, et arvutada inflatsioonimäär, mis on kõigi tarbijahinnaindeksi üksuste kaalutud keskmine, nagu seda teeb BLS, reastab Clevelandi keskpank tarbijahinnaindeksi komponentide inflatsioonimäärad ja valib jaotuse keskel oleva. ehk kirje, mille kulukaal on hinnamuutuse jaotuse 50. protsentiilis. Clevelandi Föderaalreserv arvutab ka 16-protsendilise kärbitud keskmise tarbijahinnaindeksi, võttes arvesse komponentide inflatsioonimäärade kaalutud keskmist pärast seda, kui on välistatud või kärbitud elemendid, mille kulukaal langeb hinnamuutuste jaotuse ülemisse 8 protsenti ja alumisse 8 protsenti.

Clevelandi keskpangal on ka märtsikuu CPI Nowcast, mille pealkiri on +0,3% ja põhiosa +0,45%.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply