Clyburn: “Me suurendame” FDIC-i kaitstud pangahoiuste summat üle 250 000 dollari

0

Kolmapäevases Fox Newsi kanali saates “Sinu maailm” teatas esindaja James Clyburn (D-SC), et “Me suurendame” FDIC-ga kaitstud pangahoiuste summat üle 250 000 dollari maksimumi.

Clyburn ütles: “Ma usun, et asjad on stabiliseerunud tänu Bideni administratsiooni kiirele tegutsemisele, et kaitsta – mitte ainult panku -, vaid kaitsta hoiustajaid. Ja nii tulebki teha. Viimati, kui olime siin… 2008. aasta septembris, kui meil oli selline olukord, läksid asjad viltu ja Kongress astus vahele. Kuid me astusime põhimõtteliselt pankade päästmiseks. See administratsioon ei päästa kedagi. See, mida nad teevad ja kuidas nad seda teevad, on kõigi kaitsmine.

Saatejuht Neil Cavuto küsis seejärel: “Jah, aga nad päästavad inimesi, eks, kongresmen? Nad päästavad inimesi [the] FDIC-i toetus piiramatu, teisisõnu mitte ainult 250 000 dollarit üksikisikutele, pool miljonit paaridele, vaid loob siin pretsedendi, mis nõuab investorite täielikku kaitsmist või hoiustajaid täielikult. Ja ma lihtsalt mõtlen, et kui sa peaksid selle välja mängima rohkemate pankadega, mis võivad kõhuli minna, võib see minna väga-väga kalliks.

Clyburn vastas: “Noh, see võib. Kuid pidage meeles, et see pole nii – ma ei nimeta seda päästmiseks. Päästepakett on siis, kui Kongress tuleb kokku, nagu me tegime 2008. aastal[s] miljardeid dollareid ja kautsjonit[s] pangad välja. See, mis siin toimub, on protsess, mis pandi paika FDICiga, nad on seal selleks, et kaitsta panku ja neid hoiustajaid kaitstakse. Ma arvan, et seda ei saa tõesti päästmiseks nimetada.

Seejärel katkestas Cavuto ja küsis: “Kas te arvate, et see pretsedent, mis siin siis, kongresmen, kaitseb neid palju kaugemale tavapärasest seadusega kehtestatud piirist 250 000, kui seda ikka ja jälle mängitakse, peaks see olema uus standard, mille alusel me neid küsimusi käsitleme. , kui need tulevikus ilmuvad?”

Clyburn vastas: “Noh, ma ei tea, et see on uus standard. Me suurendame seda. 250 000 hoiustaja kohta praegu, mäletan, kui see oli ainult 50 000 hoiustaja kohta. Ja te suurendasite seda ajast, mil me elame.

Seejärel võttis Cavuto vahele ja küsis, kas seda sammu poleks tehtud, kui SVB poleks olnud “demokraatiasõbralik” pank. Clyburn vastas, et sellel sammul pole poliitikaga mingit pistmist.

Jälgi Ian Hanchett Twitteris @IanHanchett

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply