CNNi Cooper: Tucker Carlson oleks 6. jaanuaril Kapitooliumis oma püksid märjaks teinud

0

CNNi saatejuht Anderson Cooper ütles teisipäeval oma saates “Anderson Cooper 360”, et Fox Newsi saatejuht Tucker Carlson oleks 6. jaanuaril 2021 Kapitooliumis toimunud mässu ajal püksid märjaks teinud.

Cooper ütles: “Mõtet, et Tucker Carlson oleks sel päeval selle rahva hulgas ega tee pükse märjaks, on raske ette kujutada. Mul on raske mõista kedagi, kes pole end kunagi kellegi teise jaoks ega loo kajastamisel kahjustanud, kuid on ometi julgenud ajalugu ümber kirjutada. See on see, mis see on. See on katse kirjutada ajalugu ümber selle põhjal, mis on üks kõige tagajärjetumaid, kindlasti üks suurimaid sündmusi Ameerika demokraatias ja suurim oht ​​Ameerika demokraatiale.

CNN-i kaastöötaja Michael Fanone ütles: “Olen nõus. Tucker Carlson on tema enda sõnul meelelahutaja, mitte ajakirjanik. Ja lisaks sellele on ta just tõestanud end Donald Trumpi peapropagandistina ja see oli kõik, ja ma arvan, et enamik ameeriklasi tunnistas seda enne selle lõigu eetrisse jõudmist, see oli propaganda ja see oli Tucker Carlsoni katse 6. jaanuari sündmusi pisendada ja valgeks värvida.

Jälgige Pam Key Twitteris @pamkeyNEN

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply