Colombia kaevanduse plahvatuses hukkus 11 inimest, 17 jäi lõksu

0

15. märts (UPI) – Kolumbia kaevanduses toimunud plahvatuses hukkus kohaliku kuberneri sõnul 11 ​​inimest ja 17 jäi lõksu.

Õnnetus juhtus teisipäeval Sutatausas, mis on pealinnast Bogotast umbes 45 miili kaugusel, kuna maa all oli üle 30 kaevurit.

Kohalikud ametnikud ütlesid, et nad arvavad, et plahvatuse põhjustas gaasi kogunemine ja et vähemalt neljal sel ajal maa all viibinud inimesel õnnestus põgeneda. Tuletõrjeametnik ütles kohalikule meediale, et plahvatus ühes kaevanduses põhjustas veel neljas ahelreaktsiooni.

Colombia president Gustavo Petro kahetses tragöödiat Twitteris tehtud avalduses.

«Sutatausa kaevanduses juhtunu oli kahetsusväärne tragöödia, kus hukkus 11 inimest. Teeme koos Cundinamarca valitsusega kõik endast oleneva, et päästa lõksus olevad inimesed elusalt. Solidaarsuse kallistus ohvritele ja nende peredele,” säutsus Petro kolmapäeval.

Cundinamarca kuberner Nicolas Garcia ütles, et kohalikud päästemeeskonnad töötavad lõksus olnud kaevurite evakueerimisel ja arvas, et päästetud kaevurite arv on kuus.

«Päästjatel on hukkunutega juba kontakt olnud, meie oleme päästnud kuus, aga nemad on juba jõudnud oma kohale. Tegelikkus näitab, et iga mööduv minut on hapnikuaega vähem, kuna nad asuvad 900 meetri sügavusel [2,952 feet]”ütles Garcia.

Petro juhtimisel asuv Colombia valitsus on püüdnud ummikseisust välja tulla rahuläbirääkimistel sissirühmitusega FARC, mis on aastakümneid ametliku valitsusega konfliktis olnud.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply