Cowboys vabastab pärast seitset hooaega RB Ezekiel Elliotti

0

15. märts (UPI) – Dallas Cowboys vabastas veteran jooksja Ezekiel Elliotti, teatas omanik Jerry Jones kolmapäeva pärastlõunal.

“Oleme Zekega vastastikku kokku leppinud, et parim otsus igaühe jaoks on see, et ta saab kogeda vaba agentuuri võimalust ning saame suurendada ka oma paindlikkust ja valikuvõimalusi,” ütles Jones avalduses.

“See on meeskonna juhtimise üks raskemaid osi.”

27-aastane Elliott saavutas karjääri madalaimal tasemel 876 jardi ja ei suutnud 2022. aastal esimest korda 1000 jardi varjutada. Samuti lõi ta meeskonna punase tsooni valikuna 12 touchdowni.

Kolmekordne Pro Bowli valik ja endine All-Pro pääses liigasse 2016. aasta NFL-i drafti üldvalikuna nr 4. Ta juhtis NFL-i algajana 1631 ja 2018. aastal 1434 söötjardiga.

Elliott tegi Cowboysi eest 103 mänguga kokku 8262 söötjardi ja 68 touchdowni 1881 pealelöögiga. Samuti lõi ta 305 söötu 2336 jardi ja 12 punkti NFC East frantsiisi eest.

Teine kaitsja Tony Pollard juhtis eelmisel hooajal Cowboysit 1378 jardiga. Samuti lõi ta 16 mänguga 12 touchdowni.

The Cowboys paigutas frantsiisisildi Pollardi 6. märtsil. Malik Davis on hetkel ainus jooksja Cowboysi nimekirjas.

Cowboys sõlmis Elliottiga 2019. aastal kuueaastase 90 miljoni dollari suuruse lepingu. Nad hoiavad oma 2023. aasta palgalae pealt kokku üle 11 miljoni dollari pärast tema vabastamist.

“Sellised hetked tulevad ja tehakse äärmiselt raskeid otsuseid ja valikuid nii frantsiisi, minu jaoks isiklikult kui ka mängijate jaoks,” sõnas Jones.

“Meil on alati eriline koht ja armastus Zeke’i ja selle vastu, mida ta meie Cowboysi perekonnale tähendab, nii inimese kui ka mängijana. See ei muutu kunagi.”

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply