Credit Suisse laenab Šveitsi keskpangast kuni 50 miljardit Šveitsi franki

0

Credit Suisse teatas, et laenab Šveitsi keskpangalt kuni 50 miljardit Šveitsi franki, et tugevdada oma likviidsust langevate aktsiahindade tingimustes.

Viiskümmend miljardit Šveitsi franki võrdub 53,68 miljardi dollariga. Credit Suisse on riigi suuruselt teine ​​laenuandja.

Kolmapäeval langesid Credit Suisse’i aktsiad koguni 30 protsenti, kui hirmud Silicon Valley Banki ja Signature Banki ebaõnnestumiste tõttu jõudsid üle Atlandi ookeani.

Varem kolmapäeval Šveitsi keskpank teatas see pakuks vajadusel Credit Suisse’ile likviidsust.

Kasutades seda võimalust mõni tund hiljem, Credit Suisse ütles ta “astub otsustavalt oma likviidsuse ennetamiseks tugevdada”.

“See täiendav likviidsus toetaks Credit Suisse’i põhitegevusi ja kliente, kuna Credit Suisse astub vajalikke samme, et luua lihtsam ja keskendunud pank, mis on üles ehitatud klientide vajadustele,” teatas pressiteade. märgitud.

Credit Suisse tegevjuht Ulrich Koerner ütles:

Need meetmed näitavad otsustavat tegevust Credit Suisse’i tugevdamiseks, kui jätkame oma strateegilist ümberkujundamist, et pakkuda väärtust oma klientidele ja teistele sidusrühmadele. Täname SNB-d ja FINMA-d oma strateegilise ümberkujundamise elluviimisel. Minu meeskond ja mina oleme otsustanud kiiresti edasi liikuda, et pakkuda klientide vajadustele üles ehitatud lihtsamat ja fokusseeritumat panka.

Šveitsi laenuandja teatas ka, et “ostab tagasi mõningaid võlaväärtpabereid, et vähendada intressikulusid ja kasutada ära paljude oma võlakirjade madalaid hindu”. Wall Street Journal teatatud.

Nagu pressiteade märgitud:

Credit Suisse teatab täna ka, et teeb sularahas pakkumispakkumise kümnele USA dollaris nomineeritud seeniorvõlakirjale, mille kogutasu on kuni 2,5 miljardit USA dollarit.

Samal ajal kuulutab Credit Suisse välja ka eraldi rahalise pakkumispakkumise neljale eurodes nomineeritud seeniorvõlakirjale, mille kogutasu on kuni 500 miljonit eurot.

Šveitsi keskpanga ja Credit Suisse’i varasemas ühisavalduses väitsid nad rahunenud kardab, et laenuandjat tabab sama saatus nagu Silicon Valley Bank või Signature Bank.

Šveitsi võimud ütles “Teatud USA pankade probleemid ei kujuta Šveitsi finantsturgudele otsest nakkusohtu.”

“Puuduvad viited otsesele nakatumisohule Šveitsi institutsioonide jaoks USA pangandusturu praeguse segaduse tõttu,” lisati avalduses.

Jordan Dixon-Hamilton on Breitbart Newsi reporter. Kirjuta talle aadressil jdixonhamilton@breitbart.com või järgi teda Twitter.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply