Dem Rep. Harder: “Genie on väljas” pärast SVB-d ja me peame suurendama kaitstud hoiuste summat “üsna dramaatiliselt” üle 250 000 dollari

0

Kolmapäevases NBC saates “MTP Daily” väitis esindaja Josh Harder (D-CA), et 250 000 dollari piiri ületavate hoiuste katmine Silicon Valley panga (SVB) puhul tähendab “džinn on pudelist väljas” ja limiit. FDIC-ga kaetud hoiuste osas on „kaudselt tõstetud, kuid me peame selle selgesõnaliseks tegema” ja tõstma limiiti „üsna dramaatiliselt”.

Harder ütles: “Ma arvan, et peame neid kindlustuslimiite üsna dramaatiliselt tõstma. Ja meil peavad olema pangad, kes maksavad neid kindlustusmakseid, sest nemad on siin süüdi. Nad väärivad mängus palju rohkem nahka. Ma ei taha olla riik, kus meil on kaks või kolm panka, kes domineerivad finantsteenuste valdkonnas üle kogu riigi. Meil peab olema positsioon, et piirkondlikud pangad saaksid edasi areneda. Just nemad mõistavad minusuguste maapiirkondade kohalikke olusid kõige paremini. Ja kui vaadata Silicon Valley panga kliente, siis nad töötasid vähi ravimise nimel, töötasid pooljuhtkiipide väljatöötamise nimel, nad olid innovatsiooni ja ettevõtlikkuse allikas. Seega, isegi kui me tagame, et regulatsioon ja kontroll peavad olema edaspidi kõrgemad, tahan ma hoida seda elavat vaimu nendes piirkondlikes pankades elus.

Hiljem lisas ta: “Ma arvan, et džinn on pudelist väljas ja ma arvan, et me peame edaspidi süsteemi muutma. Peame neid kindlustusmakseid tõstma. Teil on õigus, et neid on juba kaudselt tõstatatud, kuid me peame selle selgesõnaliseks tegema. Ja me peame tagama, nagu ma varem ütlesin, et pangad, kellel on mängus kõige rohkem nahka, vastutavad nende kindlustusmaksete maksmise eest ja tagavad, et neil on kõige suurem stiimul, et tagada, et see halb juhtimine ei kahjustaks. seda ei juhtu tulevikus.”

Jälgi Ian Hanchett Twitteris @IanHanchett

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply