Demokraatidest senaator lükkas tagasi Connecticuti relvakontrolli ettepaneku

0

Osariigi senaator Gary Winfield (D) tegi erandi Connecticuti seaduseelnõust, mis on suunatud korduvatele tulirelvakurjategijatele, vihjates, et see oleks tahtmatult suunatud endistele kurjategijatele, kes kannavad enesekaitseks relvi.

Connecticuti osariigi assamblee pidas esmaspäeval 12-tunnise kuulamise relvakontrolli teemal, mille jooksul Winfield märkis oma kahtlusi korduvate kurjategijate seaduste (CT Mirror) suhtes. teatatud. Aruande kohaselt toetavad eelnõu “Bridgeporti, Hartfordi, New Haveni ja Waterbury linnapead”.

Seadus loob “tõsise tulirelvakuriteo”, mis mõjutab kautsjonit ja viib “katseaja või tingimisi vabastamise kohese tühistamiseni”.

Hartfordi linnapea Luke Bronin (D) surus läbi relvakontrolli seaduseelnõu, kuid Winfield väljendas muret, et õigusaktid “seaks seadusliku ohu paljudele meestele, kes kannavad enda kaitseks ebaseaduslikke tulirelvi.”

Linnapea Luke Bronin (Facebook / linnapea Luke Bronin)

Winfield ütles Broninile: “Milsugusel inimesel Hartfordi tänavatel, kes veedab seal aega või kes oli naabruses ja kes veetis seal aega, ei oma ebaseaduslikku tulirelva?”

Muud relvakontrolli tõuked on viimastel kuudel Connecticutis raskustesse sattunud.

Associated Press

Connecticuti kuberner Ned Lamont. (AP Photo / Jessica Hill)

Näiteks 11. detsembril märkis Breitbart News, et demokraadist kuberner Ned Lamont ütles, et AR-15 ei tohiks Connecticuti osariiki lubada, ja sundis keelustama AR-15 omamist, mille vanaisa oli varem osariigis. Kokkulepe vintpüsside vanaisa loomiseks oli osa vahenditest, mida kasutati riigi “ründerelvade” keelu tagamiseks.

13. detsembril Päev, New London osutas välja, et “toetus demokraatliku kuberner Ned Lamonti vastuolulisele ettepanekule mitte lubada enam AR-15 vintpüssi omamist Connecticutis, on piirkonna seadusandjate seas nõrk – isegi tema enda partei liikmete seas.”

Osariigi senaator Cathy Osten (D) vastas Lamonti ettepanekule, öeldes: “Ma ei toetaks seda algatust. Andsime inimestele lubaduse, me peame seda lubadust pidama.

AWR Hawkins on Breitbart Newsi auhinnatud teise muudatuse kolumnist ja AWR Hawkinsi iganädalase uudiskirja Down Range autor/kuraator, mis keskendub kõigele teisele muudatusele, samuti Breitbart Newsi jaoks. Ta on poliitikaanalüütik Relvastatud Ameerika raadio ja pöördepunkti USA suursaadik. AWR Hawkinsil on doktorikraad sõjaajaloo alal, keskendudes Vietnami sõjale (pruun veelaevastik), USA mereväele alates algusest, kodusõjast ja varauusaegsest Euroopast. Jälgi teda Instagramis: @awr_hawkins. Down Range’i saamiseks saate registreeruda aadressil breitbart.com/downrange. Võtke temaga otse ühendust aadressil awrhawkins@breitbart.com.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply