“Demokraatliku partei ikoon” Naomi Wolf vabandab konservatiivide ees pärast 6. jaanuari kaadrite avaldamist

0

“Demokraatliku partei ikoon” on kirjutanud essee, milles vabandas konservatiivide ees oma endise “hõimu” reaktsiooni pärast Kapitooliumis 6. jaanuaril 2021 toimunud intsidendi kaadrite avaldamisele.

Autor Naomi Wolf vabastatud postitus tema neljapäevase Substacki uudiskirja kaudu pealkirjaga “Kallid konservatiivid, ma vabandan”.

“Mul on kahju, et rahvas sai kannatada nii palju ebatõde tõttu, mille avaldasid need, kellega ma sel ajal samastun,” kirjutas ta.

Ta märkis ka teatavaid vastuolusid kaadrite aspektide ja peavoolumeedia narratiivi vahel 6. jaanuari sündmuste kohta.

Ta võrdles ka Fox Newsi saatejuhi Tucker Carlsoni otsust edastada kaadrid Daniel Ellsbergi 1971. aasta Vietnami sõjaga seotud dokumentide lekkega, mida üldiselt tuntakse Pentagoni paberitena:

Ma ei saa aru, kuidas hr Carlsoni eetrisse saatmine riikliku tähtsusega videomaterjali, mida praegune valitsus eelistaks varjata, või Fox Newsi toetus selle avalikkusele avaldamisele erineb sellest kuulsast avalikkuse siseteabe avalikustamise juhtumist. tähtsust.

Te ei pea nõustuma härra Carlsoni tõlgendusega videote kohta, et järeldada, et demokraadid on juhtpositsioonil omalt poolt valinud, hüppanud, keerutanud ja mõnes mõttes näivad olevat valetanud 6. jaanuari aspektide kohta. , muutes rahva tragöödia politiseeritud kõneaineks, mille eesmärk on diskrediteerida pool meie valijaskonnast.

NEW YORK, NY – 17. SEPTEMBER: Naomi Wolf osaleb "Pump" New Yorgi linastus Moodsa Kunsti Muuseumis 17. septembril 2014 New Yorgis.  (Foto Robin Marchant / Getty Images)

Naomi Wolf osaleb 17. septembril 2014 New Yorgis moodsa kunsti muuseumis linastusel. (Foto Robin Marchant / Getty Images)

“Mul on kahju, et mu endine “hõim” on ajakirjaniku peale vihane, et ta tegeleb ajakirjandusega,” lisas ta.

Business Insider märkis et kuigi Wolfi, “demokraatliku partei ikooni”, on alati peetud selgelt vasakpoolseks – teda on samastatud “kolmanda laine” feministliku liikumisega ning ta on töötanud endise presidendi Bill Clintoni ja endise presidendi kampaania nõunikuna. Asepresident Al Gore – tema hiljutine tegevus on viinud ta vastuollu Demokraatliku Partega.

Väljaanne märkis ka, et ta on vastuseks COVID-ajastu rahvatervise meetmetele, mida demokraadid laialdaselt toetavad, “tõrjunud vaktsiinipasside, kohustuslike maskide ja hädaolukorra seaduste vastu”.

Aastal 2021 ta postitatud video, kus ta osales tulirelvade koolitusel, ja vastuseks video kriitikale väitsid, et naised peaksid “relva ohutu käsitsemise kaudu enesekaitset valdama”, asetades end teravas kontrastis teise muudatuse õiguste demokraatliku peavooluga.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply