Denise Austin, 66, uhkeldab toonuses bikiinitopis ja lühikestes pükstes

0

Denise Austin jagas kolmapäeval fotot endast sinises bikiinitopis ja mustades rattapükstes, mis paljastas tema toonuses kõhulihased.

66-aastane fitness-ekspert ei näita tempo aeglustumise märke, reklaamides oma veebisaidil seitsmepäevast kõhulihaste väljakutset “lamedamaks kõhuks” “täpselt õigel ajal soojemateks kuudeks, sest kevad on kohe käes!”

Fotol nägi ta juhuslikult välja, naeratas päikeseprillides ja õlgadeni ulatuvates blondides juustes metslilledest täpilise maastiku ees.

Teisipäeval jagas treeningvideo legend oma blogis saledamate kõhulihaste saladusi, mille hulka kuulus pilatese tegemine, suhkru ja sooda väljajätmine, monokromaatiline riietumine, kõhulihaste 30 sekundit painutamine iga tund ja ka lihtsalt kõrgemal seismine.

DENISE AUSTIN, 65, AVAB OMA SALADUSED, ET SAADA UUEKS AASTAKS BIKINIVALMIS KUJU

66-aastane Denise Austin andis sel nädalal näpunäiteid saledama kõhu loomiseks, mis hõlmas sooda vältimist ja üht värvi kandmist saledama välimuse saavutamiseks.

66-aastane Denise Austin andis sel nädalal näpunäiteid saledama kõhu loomiseks, mis hõlmas sooda vältimist ja üht värvi kandmist saledama välimuse saavutamiseks. (Paul Archuleta / Getty Images)

“Kujutage ette, et nöör teie pea kohal tõmbab teid üles,” selgitas ta. “Sirutades suruge need kõhulihased sisse – tõmmake naba lülisamba taha. Seal – näete viis kilo kõhnem välja ja kõhulihased näevad juba lamedam välja!”

Ta soovitas ka toite, mis võivad puhitust vähendada.

“Lisaks rohke vee joomisele närige peterselli, sööge vett sisaldavaid tooteid, nagu melon, kurk ja seller, ning lisage oma dieeti kaaliumirikkaid toite, nagu kartul,” kirjutas ta.

Denise Austin, pildil 1985. aastal, on fitnessi alal professionaalselt töötanud aastakümneid.

Denise Austin, pildil 1985. aastal, on fitnessi alal professionaalselt töötanud aastakümneid. (Getty Images)

Peale ühe värvi kandmise õhema välimuse saamiseks soovitas Austin valida “pluusid või kleidid, millel on kortsud või voldid, mis võivad kõhujooni hägustada. Samuti meeldib mulle liibuvate teksade sisse torgatud pluus, et minimeerida “kaka”. mis võib juhtuda, aga ka asümmeetrilised äärised, mis tõmbavad tähelepanu kõhult eemale ja rõivaste poole! Ja vajadusel suurendage suurust – väike lisaruum on meelitavam (ja mugavam!) kui liiga kitsas rõivas! ”

Denise Asutin ja tema tütar Katie kõndisid eelmisel suvel koos Sports Illustrated Swimsuit Runway Show'l.

Denise Asutin ja tema tütar Katie kõndisid eelmisel suvel koos Sports Illustrated Swimsuit Runway Show’l. (Getty Images)

Eelmisel suvel kõndis Austin koos oma tütre Katie Austiniga (29) 2022. aasta Sports Illustrated Swimsuit Runway Show’l Miamis.

“Sest [SI] isegi paluda mul 65-aastaselt bikiinides olla – see oli tohutu põnevus ja ma lihtsalt läksin selle peale,” rääkis Austin eelmisel aastal Fox News Digitalile. “Mida kuradit?”

Ta ütles, et loodab, et see inspireerib naisi, et kunagi pole liiga hilja end vormi taastada.

RAKENDUSE FOX NEWS HAKKAMISEKS klõpsake SIIA

“Esiteks, armasta keha, milles olete,” ütles Austin. “Tehke endast parim. Usun tõeliselt heasse suhtumisse. See tuleb tõesti seestpoolt. Mulle meeldib see, mida ma teen, ja tunnen, et saan aidata naistel end paremini tunda. Treenige, sööge õigesti, hea suhtumine, hea öine puhkus – kõik see aitab kaasa sellele tervislikule eluviisile. Ma tahan, et naised annaksid endast parima, et tervislikult toituda ja rohkem liikuda. See on minu sõnum. Olen alati öelnud, et kõik need 40 aastat, lihtsalt andke endast parim. See on võti.”

Selle raporti koostamisel aitas kaasa Fox News Digitali Stephanie Nolasco.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply