DeSantis: tegime Disney jaoks “väga selgeks”, et linnas oli uus šerif

0

Selle nädala saates FNC saates “Sunday Morning Futures” uhkustas kuberner Ron DeSantis (R-FL) sellega, kuidas tema osariik oli Disneyga hakkama saanud, lõpetades Floridas antud võimu.

Florida kuberneri sõnul tegi tema administratsioon selgeks, et tulistas “linna uus šerif”.

“[S]midagi nagu Disney, Maria, minu nägemus, kui me ütleme, et oleme Florida vaba osariik – jah, me tahame vältida teie ülemaksustamist ja meil ei ole tulumaksu, veenduge, et te ei peaks seda tegema. tegelege nende naeruväärsete COVID-piirangutega, millest Biden ikka veel kinni hoiab, püüdes Novak Djokovicit riigist eemal hoida,” ütles ta. “Seega on see oluline. Kuid ma arvan, et me peame tunnistama, et vasakpoolsed üritavad oma tegevuskava peale suruda läbi kõigi meie ühiskonna arterite, sealhulgas korporatiivse Ameerika. Nii et osa minu tööst oma kodanike vabaduste kaitsmisel on tagada, et vasakpoolsed ei saaks neile oma tegevuskava korporatiivse Ameerika või bürokraatia või ülikoolide kaudu peale suruda. Nii et võitlus Disneyga oli tegelikult selle üle, kes Florida osariiki valitseb. Ma arvan, et nad arvasid, et 60 aastat kutsusid nad maha. Noh, linnas on uus šerif. Ja me kutsume kaadrid. Ja me tegime selle väga selgeks. ”

“Ma rääkisin eile kellegagi Floridast ja nad ütlesid, et vaata, Floridas on 67 maakonda,” ütles Bartiromo. “Tegime nalja, et Disney oli 68. Just nii palju jõudu on Disneyl olnud.

“Noh, neil oli oma lääni,” vastas DeSantis. “Ma mõtlen, et nad kontrollisid alates 60ndate lõpust 44 ruutmiili territooriumi, puudub läbipaistvus, puudub vastutus, on vabastatud seadustest, neil on tohutud maksusoodustused. Ja tead, et see pole hea poliitika. Mul on ka teisi ettevõtteid ja eraisikuid, kes osalevad majanduses, kuid eriti siis, kui kavatsete propageerida meie riigi põhipoliitikat, nagu vanemate õigused ja laste heaolu. Seega lõpetasime nende isejuhtimise staatuse Florida osariigis ja see oli õige tegu.

Jälgi Jeff Poori Twitteris @jeff_vaene

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply