Durbin: DC kuritegevuse seaduseelnõu on “tasakaalustatud lähenemisviis”

0

Kolmapäevases MSNBC saates “Andrea Mitchell Reports” väitis senati enamuse piitsa senaator Dick Durbin (D-IL), et Columbia ringkonna kriminaalkoodeks läheneb kuritegevusele “tasakaalustatud”. hüpata, kas saaksime need Illinoisi osariiki või föderaalseks alusele paigutada,“ ja ​​et ta on vastu, et Kongress tunnistab koodeksi kehtetuks ja „selles olukorras“ kohalikku omavalitsust ennetab, pole mõistlik.

Durbin ütles: “Selles DC-s on palju osi selles uues kriminaalkoodeksis, mille kallal oleksin hüpanud, kui saaksime need Illinoisi osariiki või föderaalsel alusel panna, näiteks kuriteorelvad. Relvavägivald on Ameerikas üks levinumaid surmapõhjuseid ja alla 18-aastaste peamine surmapõhjus. DC üritab oma kriminaalkoodeksi selles versioonis neid kuriteorelvi kontrolli all hoida. Tervitan seda. Osa karistusi karmistatakse ja osa väheneb. See on edasi-tagasi. Mulle tundub, et see on tasakaalustatud lähenemine. Ja selles olukorras on minu arvates ebamõistlik, et Kongress takistab kohalikke omavalitsusi, sealhulgas Columbia ringkonda.

Jälgi Ian Hanchetti Twitteris @IanHanchett

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply