Edgewateri pood avatakse uuesti pärast seda, kui see on üleujutuse tõttu sunnitud sulgema

0

Edgewateri pood, mis oli sunnitud sulgema pärast märkimisväärset üleujutuskahjustust vaid paar kuud tagasi, avati uuesti tänu kogukonna annetustele.

Deirdre Austini unistuste poe DMApothecary uksed avati taas laupäeva keskpäeval.

Poe idee oli austusavaldus tema varalahkunud emale, kes inspireeris teda selle avama.

“Soovin, et ta oleks siin, et seda näha, ja ma tean, et ta on ilmselt hinges minuga siin,” ütles Austin NBC 5-le pisaraid tagasi hoides.

Oli ka rõõmupisaraid, sest ta ei uskunud, et nad suudavad seda varsti uuesti avada.

“Ta oleks vaimustuses,” ütles Austin.

See, mis ühel hetkel oli juba unistuse täitumine, on muutunud ka juba õudusunenäoks.

“Sain ruumi aprillis, avati 2. septembril, põlesime. Fenomenaalne pühadeaeg. 28. detsembril paiskusid rattad bussilt koos üleujutusega maha,” rääkis Austin.

Ta ütles, et tugeva külma ja üleujutatud DMApothecary tõttu lõhkes kõrvalmajas toru. See hävitas tema poes olevad esemed, mis on kõik käsitsi valmistatud.

“Vesi oli nii tugev (et), et see kogus 25 naela võid ja õlisid ning viis need täielikult fuajeesse,” ütles ta. “Ma olin pisarates.”

Internetis korraldatud rahakoguja suutis aga koguda laupäeva seisuga üle 7500 dollari, et aidata Austini ja tema poega Matthew Walcotti. Nende annetused võimaldasid neil poe uuesti avada.

“Tahan lihtsalt tänada kõiki, kes meid toetasid,” ütles Walcott NBC 5-le.

Austin, usklik naine, ütleb, et tema ema pidi teda valvama ja teistele lootusesõnumit levitama.

«Olen reisi eest tänulik. Igaüks, kellel on unistus, ärge kunagi loobuge, ”ütles Austin.

Ta lisas, et kuigi tema kauplus on avatud, töötavad nad endiselt selle nimel, et seebi- ja küünlategemistundide elektriseadmed välja vahetada.

Leiate GoFundMe rahakogumise, mis aitab DMApothecaryl jätkata täiustusi siin.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply