Eelnõu, mis keelaks Illinoisi osariigis kasside küünte eemaldamise, möödub osariigi majast

0

Eelnõu, mis muudaks kasside küünte eemaldamise väljaspool kindlaksmääratud ravieesmärki ebaseaduslikuks, võeti neljapäeval vastu Illinoisi majas, mis edastas eelnõu Illinoisi senatile edasiseks läbivaatamiseks.

Õigusaktiga muudetakseHumaanse loomahoolduse seadus“Muudatusettepanekuga keelatakse “kirurgiline küüniste eemaldamine, küüniste eemaldamine või kõõluste eemaldamine kassidelt või muul viisil kassi varvaste, küüniste või käppade muutmine, et takistada või kahjustada kassi varvaste, küüniste või käppade normaalset funktsiooni.”

Muudatus võeti Illinoisi majas vastu seisuga 67:38, kusjuures kohal oli üks seadusandja. Kuus Illinoisi maja liiget selle meetme üle ei hääletanud.

Seaduse pooldajad võrdlesid küünte eemaldamise protsessi amputatsiooniga, nimetades seda protseduuri ebainimlikuks ja tarbetuks.

NBC sidusettevõtte sõnul WANDÕigusaktidele vastu seisnud esindaja Charlie Meier ütles, et eakad, kellel on kassid, võivad nakatuda nullist.

«Tean tegelikult üht inimest, keda kass kriimustas ja pidi poolteist kuud võitlema, et kätt hoida,» rääkis Meier. “Mõnel juhul on see väga vajalik. Ja on valuravimeid, mida neile kassidele antakse, kui seda teha tuleb.”

Osariigi esindaja Kelly Cassidy keeldus WANDi sõnul Meieri ettepanekust.

“Kujutage ette mõtet, et olete nõus kehaosi eemaldama, et teie ellu kass oleks,” ütles Cassidy. “Ma olen eelkõneleja väidetest jahmunud.”

Kui seaduseelnõu senatis vastu võtab, jõuab seadus kuberner JB Pritzkeri lauale, kus see võidakse seaduseks alla kirjutada.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply