EKP on täna päevakorras põhisündmus

0

Just siis, kui arvasite, et turud liiguvad SVB väljalangemisest edasi, oleme sattunud tagasi panganduskriisi keerisesse à la Credit Suisse. Alati on selline ütlus, mis puudutab selliseid asju kui USA-s on asjad halvasti, on tõenäoline, et Euroopas on see halvem. Ja see on see, mille pärast turud peksavad ja karjuvad.

Viimane areng on see, et Credit Suisse teatas, et kavatseb oma likviidsuse suurendamiseks laenata SNB-lt 50 miljardit Šveitsi franki. Ja SNB ise on FINMA kõrval üles pannud a avaldus turgude rahustamiseks, kuid nad oleks võinud ja oleks pidanud seda tegema palju varem.

See jätab turud selle kõige väljaselgitamisel raskesse kohta, samal ajal kui nad peavad täna hiljem tegelema EKP poliitilise otsusega.

Kuni eilseni oli peaaegu kindel, et nad tõstavad sel nädalal intressimäära 50 baaspunkti võrra, kuid nüüd näitab turupõhine tõenäosus ligikaudu 90% tõenäosust 25 baaspunkti võrra tõusuteel. Ma arvan, et praegusel hetkel kõigutab 50 baaspunkti võrra intressimäärade tõstmine meeleolu tugevalt, isegi kui meil võib hiljem olla rahulikum otsus.

Lagarde’il on hiljem oma pressikonverentsil kindlasti palju küsimusi. See on asjaolusid arvestades üsna kadestamisväärne koht, kus olla aus.

1315 GMT – EKP teatab märtsi rahapoliitilise otsuse
1345 GMT – EKP presidendi Lagarde’i pressikonverents

See on kõik eelseisva seansi jaoks. Soovin teile kõiki ilusaid päevi ja edu kauplemisel! Olge seal turvaliselt väljas.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply