Eksklusiivne: esindajad Chris Smith, Michael Burgess Bill annaksid ameeriklastele õiguse Hiinat koroonaviiruse pärast kohtusse kaevata

0

Esindajad Chris Smith (R-NJ) ja Michael Burgess, MD (R-TX) avalikustasid eelmisel nädalal seaduseelnõu, mis annab ameeriklastele õiguse kaevata Hiina Kommunistliku Partei vastu kahjutasu pärast seda, kui see võimaldas koroonaviirusel üle maailma levida.

“Kuna inimesed mõistavad lõpuks, et COVID-19 pärines enam kui tõenäoliselt Wuhani laborist – see, mille ma algusest peale tõstatasin –, on ennekuulmatu, et kedagi pole vastutusele võetud,” ütles USA Kongressi täitevkomisjoni esimees Smith. Hiina, ütles pühapäeval Breitbart Newsi eksklusiivses tsitaadis.

Rep Chris Smith (R-NJ) räägib Capitol Hilli briifingul, et arutada "Ameerika laste ja nende maha jäetud vanemate vaikivad kannatused, kes on langenud rahvusvahelise vanemliku lapseröövi ohvriks" Cannon House'i büroohoones 25. juunil 2015 Washingtonis.

Vabariik Chris Smith (R-NJ). (Kris Connor / Getty Images)

“Hiina kommunistlikud liidrid teadsid, et nende kätes on surmav ja väga nakkav viirus, ning nad püüdsid varjata selle päritolu ja avaldasid oma pahatahtlikku mõju Maailma Terviseorganisatsioonile, et kajastada nende vale narratiivi,” ütles ta.

Arve oleks loobuma välisriikide suveräänsete puutumatuse seadust ja anda ameeriklastele õigus kaevata KKP kohtusse rahalise kahju hüvitamise, kehavigastuse, surma või vara kahjustamise või kaotuse eest, mis on tingitud sellest, et KKP üritas viirusepuhangut Maailma Terviseorganisatsiooni ja rahvusvaheliste organisatsioonide eest varjata. kogukonnas ja võimaldades sellel levida.

Viirus, mis esmakordselt avastati Hiinas Wuhanis, tappis üle 1,1 miljoni USA-s ja vähemalt 6,8 miljoni inimese kogu maailmas.

Eelnõu on sarnane seadusega „Õiglus terrorismi sponsorite vastu” (JASTA), mis oli möödas Kongress 2016. aastal ja võimaldas 11. septembri ohvrite perekonnal kaevata Saudi Araabia kohtusse rünnakus osalenud terroristidele kaasaaitamise eest.

“Ameeriklased, kes on selle viiruse käes tohutult kannatanud, väärivad oma päeva kohtus, et survestada Hiina kommunistlikku režiimi selle hoolimatule desinformatsioonikampaaniale, mis takistas kriitilisi jõupingutusi, mis oleksid viiruse levikut leevendanud ja nii palju ära hoidnud. valu ja elukaotus, ”ütles Smith.

Dr Robert Redfield, endine USA haiguste tõrje ja ennetamise keskuste direktor endise presidendi Donald Trumpi ajal, tunnistas 08. märtsil 2023 Washingtonis Rayburn House'i büroohoones Capitol Hillil asuvas koronaviiruse pandeemia alamkomisjonis. .  Redfield tunnistas, et tema arvates hoiti teda eemal kohtumistest riikliku allergia- ja nakkushaiguste instituudi direktori dr Anthony Fauci ja teiste valitsusjuhtidega, kuna ta arvas, et COVID-19 sai alguse Hiinas Wuhanis asuvast laborist.  Tunnistajad ja allkomitee liikmed andsid eetrisse ja arutasid oma lahkarvamusi COVID-19 koroonaviiruse võimaliku päritolu ja selle kohta, kas see pärineb loodusest või Hiina laborist.  (Foto Chip Somodevilla / Getty Images)

Dr Robert Redfield, endine USA haiguste tõrje ja ennetamise keskuste direktor endise presidendi Donald Trumpi ajal, tunnistas 08. märtsil 2023 Washingtonis Capitol Hillil asuvas Rayburn House’i kontorihoones koronaviiruse pandeemia alamkomisjonis. DC. (Chip Somodevilla / Getty Images)

Nende seadusandlus jõustus mõni päev pärast seda, kui endine haiguste tõrje keskuste direktor dr Robert Redfield tunnistas ärakuulamisel, et COVID-19 pärineb tõenäoliselt Hiinas Wuhanis asuvast laborist – see teooria, mida mainstream uudisteväljaanded ja vasakpoolsed kohe pilgasid kui vandenõu. teooria.

Samuti on hiljuti ilmunud uudiseid, mille kohaselt usuvad USA energeetikaministeerium ja Föderaalne Juurdlusbüroo (FBI) samuti, et viirus pärineb Wuhani viroloogiainstituudist (WIV).

Perry

Esindaja Scott Perry (R-PA) osaleb esmaspäeval, 28. veebruaril 2022 väljaspool USA kapitooliumit House Freedom Caucuse pressikonverentsil, et kritiseerida president Bideni poliitikat, sealhulgas maski- ja vaktsiinimandaate ning Venemaa-Ukraina kriisi. (Tom Williams/CQ Roll Call)

Tegelikult, kui esindaja Scott Perry (R-PA) 2020. aastal väitis, et viirus pärineb WIV-st, oli tema väide hinnatud “vale” faktide kontrollimise veebisaidi Politifact poolt.

Smith esitab seaduseelnõu teist korda. Kui ta seda esimest korda 2020. aasta aprillis tutvustas, blokeeris selle tollal demokraatide kontrolli all olnud esindajatekoja väliskomisjon parteihääletusel.

“Hiina kommunistliku partei keeldumine reaalajas teavet andmast tappis ameeriklased,” ütles Burgess reedel seaduseelnõu esitamise ajal tehtud avalduses. “Ameerika inimesed kaotasid koroonaviiruse pandeemia ajal lähedasi ja kandsid palju kaotusi. Nad väärivad võimalust saada KKP-lt vastuseid.

“Peame lõpuks jõudma tõeni selle kohta, mis juhtus ja kes selle pettusega seotud oli, et mõista õiglust neile, kes kannatasid COVID-19 tõttu,” ütles ta.

Nende seaduseelnõu kehtiks ka teiste riikide suhtes, kes edastavad WHO-le valeinformatsiooni nakkushaiguse olemuse, tõsiduse või nakkushaiguse kohta. Eelnõu võimaldaks avastada ja kohtus küsimusi esitada.

Jälgige Breitbart Newsi Kristina Wongi Twitter, Tõde Sotsiaalnevõi sisse Facebook.

Denial of responsibility! shaychurch.com is an automatic aggregator around the global media. All the content are available free on Internet. We have just arranged it in one platform for educational purpose only. In each content, the hyperlink to the primary source is specified. All trademarks belong to their rightful owners, all materials to their authors. If you are the owner of the content and do not want us to publish your materials on our website, please contact us by email – at loginhelponline@gmail.com The content will be deleted within 24 hours.

Read original article here

Leave A Reply